Състезание по фийлд таргет в град София, 5 и 6 Септември 2009 г.

A

Anonymous

Гост
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 05;06 септември 2009 г.

Явно неможеш да се изразиш правилно , за да те разберат хората :pardon:
 

st_beer

Редовен Потребител
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 05;06 септември 2009 г.

Големи хора се стига сте се дърлили като тинейджъри че по зле даже :stop: :stop: :stop: :stop:. Всичко е хубаво където и да съм ходил. Уважавам труда на хората и не търся кусури. Важното е да сме в добри отношения и да се уважаваме помежду си. Все пак това което ни е събрало в този форум е нашето общо ХОБИ. До колкото се сещам то е да има много :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: и после :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: . Така че най добре е всички да престанат да търсят недостатъци на хората които организират някакви мероприятия които да са забавление за уважилите същото това мероприятие. Всяко събитие е различно и индивидуално само по себе си така че не е нужно да се мери "кой по по най" . Не е нужно да се дърлим това няма да доведе до нищо добро и после ще :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: . Затова най добре заровете томахавката на войната и :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: на всички
 
A

Anonymous

Гост
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 05;06 септември 2009 г.

Хайде сипи по едно на всички :cheers:

И понеже каза, че очакваш отговор:
Не сравнявам "ФТ, БР и пистолет" с ПП ФТ, ПЦП ФТ в два кръга и Нощен ФТ".
Спестих си малко писане, защото присъствалите си спомнят, че това "ФТ, БР и пистолет" всъщност беше ПП ФТ в два кръга, ПЦП ФТ в два кръга, ПП БР, ПЦП БР и пистолет. Но здраве да е.

"Две мишени, не "общи" а лични, не са малка разлика. "
Нима досега някога на състезание си стрелял по "общи" мишени? Винаги са били нечии. Винаги някой(и) е(са) давал(и) своите, за да има състезание.

И не пускай излишен сарказъм. Никъде не съм изтъквал, че Русенската среща е най-доброто. Просто изказах недоволство, че при сравняване на две близки по изпълнение мероприятия, едното се неглижира, за да се изтъкне другото. Точно обратното на това, което ти се опитваш да видиш в думите ми.

Явно неможеш да се изразиш правилно , за да те разберат хората
:no:
Който разбрал, разбрал. То не е само до изразяване. Трябва и желание от другата страна. И не само.

Всяко събитие е различно и индивидуално само по себе си така че не е нужно да се мери "кой по по най"
Точно така. И всяко изказване от рода "Моето е НАЙ!" обижда другите.

P.P. Извинявам се, Юли, но би ли ми припомнил по общата снимка ти кой беше. Не съм добър в запомнянето на имена и свързването им с лицата, което явно се отнася и до никовете.
 

djboby

Потребител
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 05;06 септември 2009 г.

Иво той е големия мъж с очилата.
 

harry_cool

Потребител
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 05;06 септември 2009 г.


Та пичке (такъв ти е ника), кой каза, че дал "първи" идеята, че нещо не разбрах.
Не е в мой стил, но с някои хора ми е много готино да се заяждам.


Нарушена точка 2 от правилата.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 05;06 септември 2009 г.

Извинявам се , че наруших правилника на форума.Моля да бъдат изтрити мойте постове , те и без това не са кой знае колко съдържателни. :yes:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 05;06 септември 2009 г.

За всеки случай пускам мнението си и тук:

Предвид на последното ескалиране на напрежение, този път в темата за състезанието по ФТ в София, се обръщам с молба към колегите от Софийската група: моля не отговаряйте на мнения, които са насочени персонално срещу мен (както не им отговарям аз), както и на явно необосновани и преднамерено заядливи такива, и спазвайте добрия тон във форума. Обратното поведение е това, на което авторите на тези мнения се надяват, и това, което чакат.
Подкрепата си за това, което аз и колегите правим, и към което се стремим, може да изразите, като посещавате организираните от нас мероприятия. Както се видя на последното, получават се не само добри състезания, но и добри срещи :).


Да се надяваме, че администратора, може би и модераторите, ще си упражнят правата, свързани с нарушаване на правилата на форума.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 05;06 септември 2009 г.

мнения, които са насочени персонално срещу мен, както и на явно необосновани и преднамерено заядливи такива
Критикуването на отношение, което е потенциално обидно и пренебрежително спрямо резултатите от чуждия труд е "необосновано и преднамерено заядливо"?! Или е неправилно само в определени случаи? Направо да добавим нова точка в правилата - "Не критикувайте следните лица..." и да изброим нклк човека.

П.П. Наистина изглежда персонално, но ми трябваха примери и знаех къде ще ги намеря.
 

cdman

Администратор
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 05;06 септември 2009 г.

Искрено съжалявам за последните 2 поста на акраба - вината се оказа изцяло моя че не съм направил забраната както трябва и той отново е писал. Изтрил съм постовете и съм правил ограниченията.
 

mitaka101

Потребител
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 05;06 септември 2009 г.

"В Русе правят най-великите състезания. Те са първооснова и оригинал на всички състезания в Бг. и извън Бг!"
Сега доволен ли си?
Ще спиш ли спокойно?
И, моля, спри да сереш по темата.
Освен ако не те напъне много.
Благодаря


Нарушена точка 2 от правилата
 

cdman

Администратор
Re: Състезание по фийлд таргет в град София, 05;06 септември 2009 г.

Мисля че е излишно да правим сравнения от рода на - този може да прави по добро състезание от онзи - усилията за едно състезание са много и като лично време и като финанси - нека се радваме на всяко следващо без да упрекваме предните организатори че са били на по ниско ниво. Нормално е да има повишаване на качеството на всяко следващо състезание.

:cheers: мир и заключвам темата , мисля че няма какво повече да се каже тук.
 
Нагоре