Състезание по прецизна стрелба от маса в зала - гр. Пловдив, 06.11.2011г.

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Тя залата е много хубава ама светлината е ужасна май, или поне беше такава сутринта като отидох за малко (нека не се взимат насериозно приказките ми все пак съм бил в залата 1 час и може да не съм много точен в изказването си), реших да пусна някоя друга чашка да я севтосам и аз залата ;) ама резултата беше много странен и потресаващ за мен при условие че предния ден от ФТ поза правих далеч по-добри групи на 50-те метра от колкото в залата ??? да го и таковам и полтъргайста (гоуфъргайстъра :crazy: ;) ) заради светлината ми се вижадше и малко мъгливо, колегите с по-добри оптики са нямали проблем сигурно но предполагам че може и от там да е повлияло на резултатите знам ли.
Айде че нямам търпение и аз да видя резултатите и победителите, вчера цял ден ме беше яд че си тръгнах ама и доста работа имах :(
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Абе какви групи какви то4ки !
В 4уждо село и керемидите бият!
Само пловдив4ани си занаят как се стреля в тази зала и то си
ли4и от резултатите.
Въпреки полтъргайса имаше доста добри групи.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Лично при мен е най-зле на БР през живота ми :wall: Във сериозен вятър от моята масичка съм бил много по-добре.
Групите ми пак бяха зле.
Техно - стреля пробно от ФТ и групата му беше много добра.
Осветлението беше ок, но настилката на пода върти номера. Едропореста гума за бегачи. Липсата на здрава и стабилна основа увеличена по височината на краката...
Абе оправдания... :-\

Малко постреляхме и на 100м. Било е и по-добре.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Ей ви по смомен моя резултат на 50м - за група.
Най-добра група 38мм.
Най-лоша група 54 или 58мм/ не помня вече.
Среден резултат/група/ към 40мм. :crazy:

За точки не стрелях - то нямаше смисъл ;)
При мен работата е друга и не е за тази тема ;)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Идеални условия за стрелба.
Ама ние толкоз си можем ;)

Почти съм сигурен, че това е проблема. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Само това ще да е :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

azzaro

Потребител
Верно е всичко от клипчето,много е верно ;) !!!!!! Че си имаше трески за дялане/направо колци/ имаше , ама нека оставим нещо и за следващия път :p ! Иначе и според мен си беше учудващо лошо представянето на всички /включително и моето/незнам на какво се дължеше,миналото състезание в стоманените тръби беше с много по-добри резултати при стрелбата за група ,нищо че имаше странични течения и тнт.За следващия път повече и от организация и от към подготовка на участниците!Хайде със здраве! :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Малко снимки от събитието ;) :rambo:

101NCD40_001.jpg


101NCD40_002.jpg


101NCD40_003.jpg


101NCD40_004.jpg


101NCD40_005.jpg


101NCD40_006.jpg


101NCD40_007.jpg


101NCD40_008.jpg


101NCD40_009.jpg
 

lynx

Редовен Потребител
Резултати ще се публикуват ли?
На последните избори по-бързо се обявиха първенците ;)
Може на Анди пак да са му спряли нета и ще почакаме повечко :)
 

mdinkov

Редовен Потребител
) заради светлината ми се вижадше и малко мъгливо, колегите с по-добри оптики са нямали проблем сигурно но предполагам че може и от там да е повлияло на резултатите знам ли.
Айде че нямам търпение и аз да видя резултатите и победителите, вчера цял ден ме беше яд че си тръгнах ама и доста работа имах
видимостта през оптиката в залата е различна от на вънка и това е проблема при мен , предполагам и при повечето колеги не е в извънземните ( те са ни приятели ) ама ще свикнем цяла зима най вероятно ще сме там . :rambo:
 

lubo

Редовен Потребител
azzaro написа:
Верно е всичко от клипчето,много е верно ;) !!!!!! Че си имаше трески за дялане/направо колци/ имаше , ама нека оставим нещо и за следващия път :p ! Иначе и според мен си беше учудващо лошо представянето на всички /включително и моето/незнам на какво се дължеше,миналото състезание в стоманените тръби беше с много по-добри резултати при стрелбата за група ,нищо че имаше странични течения и тнт.За следващия път повече и от организация и от към подготовка на участниците!Хайде със здраве! :cheers:
Резултатите ще са такива докато не забраните на Робо да си играе с копчетата на вентилацията на залата! ;) ;) ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Мярнах го Робо някъде из снимките, размотаваше се с някакво дистанционно и се подсмихваше хитро, може и той да е съботирал мероприятието ;) ;) ;)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Хааа - разкрихте го .. Я да си каже какво е цъкал с дистанционното ;) ;) ;)
 

azzaro

Потребител
Оставете го Робо,помислете си вчера кой с какви чашки е стрелял??????При мен при прострелка с 0,547/старата партида и групи около10-15мм/,групите се получиха ужасни/35-36мм/с новата партида JSB 0,547.За разлика от тях, с 0,51 пак от новата партида групите са по 16-18мм / може да се провери по мишените ми от състезанието ако не са в някой кош /първите две зачетни групи са с новото 0,547,следващите три са с новото 0.51/ .Разликата я откри точно Робо и ме светна за качеството на едните и другите/жалко че бях стрелял вече по двете зачетни мишени/. МЕРСИ РОБЕРТО!!! МАй пак имаме партида с кофти качество колкото и да не ми се иска да е истина.Като гледам и при Саундмакс има същия проблем.Не искам да правя кофти реклама ,просто споделям наблюдения.
 

lynx

Редовен Потребител
По стара традиция всички кофти партиди се пращат в Пловдивските магазини ;)
Ония мешаните кутии ЖСБ Хеви 1,17+1,03 май точно там се появиха за първи път ;)
В армс-бг има 0,547 с по-стария етикет, може утре да мина да обера каквото е останало.
Ако някой софиянец се събуди рано да тича право там, че след мен нищо не остава!
 

stelibg

Потребител
Това с партидите не е гаранция - случвало ми се е в стекче от 5 кутии от една партида разсейките в грамажа да е минимален (около 420 съчми от 0,547 грама), а в другата кутия едвам събирам 250 със същия грамаж....
А ми се е случвало да отворя кутията направо на състезанието и в Бургаския вятър да направя група от 14 мм на 50 м, само че кутията дойде от Англия ....

Благодарности на Пловдивската група - личи си желанието да се организират такива мероприятия. Надявам се, че и в близко бъдеще ще имат нужния безпроблемен инвентар за това.
 

lubo

Редовен Потребител
azzaro написа:
Оставете го Робо,помислете си вчера кой с какви чашки е стрелял??????При мен при прострелка с 0,547/старата партида и групи около10-15мм/,групите се получиха ужасни/35-36мм/с новата партида JSB 0,547.За разлика от тях, с 0,51 пак от новата партида групите са по 16-18мм / може да се провери по мишените ми от състезанието ако не са в някой кош /първите две зачетни групи са с новото 0,547,следващите три са с новото 0.51/ .Разликата я откри точно Робо и ме светна за качеството на едните и другите/жалко че бях стрелял вече по двете зачетни мишени/. МЕРСИ РОБЕРТО!!! МАй пак имаме партида с кофти качество колкото и да не ми се иска да е истина.Като гледам и при Саундмакс има същия проблем.Не искам да правя кофти реклама ,просто споделям наблюдения.
То че има разлика м/у чашките на хората и тези на Робо е повече от ясно!След 3 км возене в неговия Golf ,всяка една нормална чашка става къдрава като китайско зеле!Вътре в купето те са подложени на минимум 9g натоварване и стреса от Пернишки спортни пружини на окачването! ;) ;) ;)
 
Нагоре