Състезание по Фт в Асеновград 30.07

dilom08

Редовен Потребител
КОлеги имам предложение да организираме едно мероприятие в Асеновград. Домакини ще бъдат комплекс Wild City - линка е даден от Самурай по -надоло . Като гледам спортния календар има състезание в София на 16.07, а на 14.08 има в Монтана. Като дата мисля че е подходяща 30/31.07. пада се по средата. Месността е чудесна за такъв род мероприятия. Всичко ще се проведе в дълбока дъбова сянка. В непосредствена близост се намира яз. Сушица, а комплекса предлага много и най разнообразни занимания, така че и гостите които няма да стрелат да не скучаят. За мероприятието ще бъдат направени палатки които ще могат да се ползват срещу 10 лв за палатка на ден. Има и хотелска част която се дава цялата срещу 180 лв и може да се ползва от 10 човека( минимум). на 7-8км от мястото има доста хотели, но цени не знам. Комлекса разполага с много добро ресторантче/механа както на закрито, така и на открито, където цените са повече от добри.

Нуждаем се от мишени- падащи. който може да помага.
За сега има няколко, но е по добре да има повече за да стане едно хубаво мероприятие.

Ако някой има въпроси или предложения да казва.
Окончателно ще потвърдя всичко по нататък, когато намерим подходящия брой мишени. тогава ще има регламенти и всичко което си е нужно за такова мероприятие.

направих няколко снимки, но на фейсбук адреса има доста повече, така че може да се добие представа къде ще е сътезанието.
 

Attachments

  • kon 002.jpg
    kon 002.jpg
    275.1 KB · Прегледи: 128
  • kon 006.jpg
    kon 006.jpg
    225.5 KB · Прегледи: 113
  • kon 011.jpg
    kon 011.jpg
    495.7 KB · Прегледи: 102
  • kon 019.jpg
    kon 019.jpg
    547.6 KB · Прегледи: 95
  • kon 020.jpg
    kon 020.jpg
    515.9 KB · Прегледи: 88
  • kon 024.jpg
    kon 024.jpg
    447.6 KB · Прегледи: 95
  • kon 038.jpg
    kon 038.jpg
    255.3 KB · Прегледи: 84
  • kon 058.jpg
    kon 058.jpg
    284.4 KB · Прегледи: 97
  • kon 014.jpg
    kon 014.jpg
    515.7 KB · Прегледи: 89
  • kon 015.jpg
    kon 015.jpg
    482 KB · Прегледи: 91

dinkata

Редовен Потребител
С линка от ФБ си дал линка на жена ти на профила, оправи го ;)
 

andi

Редовен Потребител
Акраба беше писал за това място , и миналия ноември с жена ми си направихме разходка до там . Страхотно е , става за много неща . Тогава с нея си говорихе , че е идеално за състезание на което да доведеш домочадието и да останете повече време .
Собствениците правиха амбициозен проект с конна база , зоокът , няколко много симпатични къщи за гости , басеин , ресторант и тн. . Не знам дали вече всичко е завършено ?

http://andi1.snimka.bg/other/wind-siti.605212
 

DANNY

Редовен Потребител
Аз по това време ще съм на близо на почивка. Такаче 99,9% сме там :rambo:
Като предварително ще ви устроя една тренировка /на Павелско/ със самозареждащи се и връткави мишени, някоя събота или неделя :)
 

dilom08

Редовен Потребител
трябват още 8 мишени. Ако някой има и иска да ги даде за състезанието ще се радваме. Другия вариант е да ги купим. така че ако някой има за продаване или може да направи 8 броя до 25.07 най късно да се обажда. приемаме предложения.
Поздрави
 

big_dragon

Редовен Потребител
dilom08 написа:
трябват още 8 мишени. Ако някой има и иска да ги даде за състезанието ще се радваме. Другия вариант е да ги купим. така че ако някой има за продаване или може да направи 8 броя до 25.07 най късно да се обажда. приемаме предложения.
Поздрави
Моето стадо е във Варна и с удоволствие ще го предоставя.
Търсете начин да дойдат до Асеновград, за връщането не бързаме.
 

dinkata

Редовен Потребител
И аз имам една нали ти казах с нея ли броиш, че остават 8 ?
 

angelmr

Редовен Потребител
dilom08 написа:
трябват още 8 мишени. Ако някой има и иска да ги даде за състезанието ще се радваме. Другия вариант е да ги купим. така че ако някой има за продаване или може да направи 8 броя до 25.07 най късно да се обажда. приемаме предложения.
Поздрави

Имам една на разположение. С правоъгълен щит е и със сравнително голяма убойна зона, но това се надявам да не е пречка. :)
 

DANNY

Редовен Потребител
То, ако ще ги ги броиме една по една...
...И аз имамам една катерица и 8 бр. самозареждащи се.
В краен случей можем да допълним с тях. На близките разстояния се вижда ясно и отчетливо попадение.
 

dilom08

Редовен Потребител
Благодаря на всички отзовали се. МИшените са осигурени.
 

big_dragon

Редовен Потребител
dilom08 написа:
Благодаря на всички отзовали се. МИшените са осигурени.
Да покажа нагледно как става закрепването на вертикална повърхност на моите мишени:
 

Attachments

  • IMG_20110716_122025.jpg
    IMG_20110716_122025.jpg
    222.4 KB · Прегледи: 110
  • IMG_20110716_122058.jpg
    IMG_20110716_122058.jpg
    258.7 KB · Прегледи: 90

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря колега, много добре измислено.
Твоите мишени ще са "накацали" по дърветата :yes:
 

tzocho

Потребител
big_dragon написа:
dilom08 написа:
Благодаря на всички отзовали се. МИшените са осигурени.
Да покажа нагледно как става закрепването на вертикална повърхност на моите мишени:

Ето още един чудесен пример за колегиално отношение, поздравления за Варненския big dragon! :bravo:
 
A

Anonymous

Гост
ако може да публекувате и таксите за участие та да се знае дали да си зимам цев 4.5 че ще ни разорите ;)
 
A

Anonymous

Гост
шегичка:

40+-5лв.
до40 -15лв за не членове/да му мислят жените/
до40 -10 лв за членове
до16-30лв+ по2 лв за всеки джаул
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

не препоръчително за хора без чувство за хумор.
 

Sisi

Потребител
mmst написа:
шегичка:

40+-5лв.
до40 -15лв за не членове/да му мислят жените/
до40 -10 лв за членове
до16-30лв+ по2 лв за всеки джаул
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

не препоръчително за хора без чувство за хумор.
Тези цифри (40- до40) ... за годините на членовете ли става дума :lol:
А за по-възрастните ... :crazy:
 
Нагоре