Състезание по Прецизна стрелба 27.08 - 28.08 - 2011 г.

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата
A

Anonymous

Гост
СТРЕЛБИЩЕН КОМПЛЕКС- ДИАНА гр. Хасково

ОРГАНИЗИРА ТУРНИР ПО ПРЕЦИЗНА СТРЕЛБА -27.08 - 28.08. 2011.
В КЛАСОВЕ: “ЗАВОДСКА КАРАБИНА”
И
“СПОРТНА СНАЙПЕРОВА КАРАБИНА

„Клас -22LR” – Клас Ловни / Варминт
Клас Спортен

Поканени са притежателите на Въздушно оръжие да вземат участие наравно с флоберките.

Такса за участие в турнита 15 лева на ДЕН.



Право на участие в турнира имат служители на МВР и МО, членовете на клубовете по бенчрест стрелба, както и граждани, притежаващи законно огнестрелно и Въздушно оръжие и заплатили определената такса за участие.

I. За Клас 22LR и Въздушно оръжие.

1.Допустимо е използването на следните видове подпори:
а/ предна подпора – торба с пясък , двунога , пиедестал или преден рест
б/ задна подпора – торба с пясък - не трябва да бъде пълна с нищо друго, освен с пясък.
Никакви метални материали не трябва да се използват при конструирането на торбата. Тя не трябва да бъде закрепена за предната подпора по никакъв начин.
-Забранено е използването на насочващи средства.

2. Дистанция за стрелба
Дистанцията, на която са поставени мишените е 50 метра

3. Мишени
Стрелба по стандартни мишени одобрени от УС на ББФ.

Всеки мач включва:

Упр. 1 - Неограничен брой изстрели в рамките на 5 минути върху пристрелочна мишена и 25 зачетни изстрели в рамките на 25 мин.
След приключване на стрелбата мишените се изнасят от линията на стрелбището от статистика и се предават на съдията за измерване на групите.

Майсторски клас за Клас -22LR – задачки закачки

Телефони за контакти и записвания:


0888 / 229744 - инж.Румен Попов.

0896 / 284959 - Константин Константинов .
 
A

Anonymous

Гост
Re:Състезание по Прецизна стрелба 27.08 - 28.07 - 2011 г.

:yahoo:
 
A

Anonymous

Гост
За какво да се стягат , вие с огнестрелните се стягайте да няма пак :wall:
 
A

Anonymous

Гост
savate написа:
За какво да се стягат , вие с огнестрелните се стягайте да няма пак :wall:
Еми каквото такова НЕКА НАЙ ДОБРИЯ ПОБЕДИ било то с въздухарка или с флоберка.И СТИГА ВЕЧЕ С ТОВА ДЕЛЕНЕ ,еднакви хора с еднакви интереси ,а именно прецизна стрелбатова е по важно от всичко. :cheers:
 

go_panch

Потребител
Н'са ебавайте с бай Ники.
Два дни се надстрелвах с него на вързано за бири... Ако имах на разположение цяла седмица със сигурно щях да стана VIP клиент на Каменица а той щеше да е на прага на цирозата... :)
 

praetorian

Редовен Потребител
A

Anonymous

Гост
Няма ли интерес от ваша страна колеги?Да не се стреснахте нещо. ;)
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Що пък не, ще взема да дойда и аз да добавя още 16J мощност в шоуто.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Чудя се дали защото е рано,или просто няма желаещти да декларират участие в това състезание.Както и да е пред компютрите е по лесно :) :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
И аз бих гостувал, ама много ви е далечна дестинацията. Един с карабина 7,62Х54 го бих на 100м. Какво ме бърка и някой друг 60J на 50? ;)
 

njatanasow

Редовен Потребител
Браво колега :)
И аз бих гостувал, ама много ви е далечна дестинацията. Един с карабина 7,62Х54 го бих на 100м. Какво ме бърка и някой друг 60J на 50?
На състезанията не се бият,просто се стреля,разговаря,споделя опит.Все такива прозаични неща ;)
Ако визираш моя пушка, (60 j)грешиш,ще стрелям с малко над 100 дж. :D.Няма да е лошо да има и други колеги, да не сме само двамата от форума с Дядо Данчо,а и организаторите се притесняват (незнаят колко човека евентуално ще отидат) :goodbye:
 

Milen

Потребител
То и аз се каня да отида, но още ми е рано да знам дали ще мога. Пък и нали някой трябва да е на последното място :rambo:
 
Нагоре