Състезание по Прецизна стрелба 27.08 - 28.08 - 2011 г.

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата
A

Anonymous

Гост
Привет! Много благодаря на всички взели участие в състезанието и на тези които помагаха , единственото за което съжалявам че бяхме малко и състезанието мина за един ден . Такава готина компания не се събира лесно , ИЗКЕФИХ СЕ максимално .
Резултатите ще ги пусна в понеделник защото забравих торбата с мишените на стрелбището.
 
A

Anonymous

Гост
dinkata написа:
Аз просто съм толкова възхитен от днешния ден, че просто ми е трудно да опиша нещата... :) Макар да не участвах, стрелнах с други "неща" и ....
Поздравления за организацията и обстановката на стрелбището ! Просто беше доста добре избарано цялото оборудване, като маси и столчета и т.н..... БРАВО ! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Поздравления и на победителите.
Запознах се с много нови и готини хора и си изкарах просто чудесно !
Поздрави ! :cheers: :cheers:

п.п. Снимки... чакам FreeMan да ги качи..
[/quote
Тез другите неща с които си стрелнал :pardon: се казват САКО ВАРМИНТ калибър 308 ;)И ДА НЕ СИ ЗАГУБИШ ПАТРОНА ;) :cheers:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
dinkata написа:
стрелнах с други "неща" и ....

024787167.jpg


Динко, тези други неща с такава ли оптика бяха и по-точно коя от двете?
http://nightforceoptics.com/SCOPES_OVERVIEW/8-32x56___12-42x56/8-32x56_-_12-42x56.html
 

dinkata

Редовен Потребител
Абе при такова вълнение, кой ти гледа оптиките :) Мисля, че беше до 32, ама 100% беше НайтФорс !
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Ето и снимките от моя фотоапарат:
http://dp1962bg.snimka.bg/hobby/haskovo ... 9.24789495

Благодаря на Ники Атанасов, че ми позволи да учавствам в това състезание с неговата страхотна пушка. Благодаря на организаторите за подготовката и реализацията на това състезание. Поздравления за всички участници, които се бориха с вятъра и го победиха.

Ето пушката и нейния собственик:
 

Attachments

  • IMG_0243.JPG
    IMG_0243.JPG
    262.7 KB · Прегледи: 131
A

Anonymous

Гост
Благодарности на организатора за великолепното състезание.Още един повод да се видим.
Приятно бе и това,че на финала бяха на практика двама от "въздухарките ".

П.П.Не съм клюкарка ,ама да питам-Защо на Николай Атанасов пушките винаги са на първите места?Някой знае ли какво им бае ? :p :p :p :p То бива бива ама..........
 
A

Anonymous

Гост
mmst написа:
Благодарности на организатора за великолепното състезание.Още един повод да се видим.
Приятно бе и това,че на финала бяха на практика двама от "въздухарките ".

П.П.Не съм клюкарка ,ама да питам-Защо на Николай Атанасов пушките винаги са на първите места?Някой знае ли какво им бае ? :p :p :p :p То бива бива ама..........
От свежия и солен морски въздух е ;)
 
Нагоре