Състезание по Прецизна стрелба 27.08 - 28.08 - 2011 г.

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата
A

Anonymous

Гост
dp1962bg написа:
Нещо несериозно взе да ми звучи. Предния път в Бургас щеше да се стреля и за група, но в последния момент групата отпадна и се стреля само за точки, а таксата остана същата, сега пак се сбива програмата отпада това отпада онова ... малко преди старта. Какво ще се прави два дена? Бях решил да дойда и да стрелям с въздушна пушка 16J наравно с другите само за да проверя дали ще съм последен, но при тия промени сигурно ще размисля.
Искам мнение от вас и от вас зависи как ще направим състезанието.
Според мен състезанието ще е по интересно ако има майсторски клас със закачките но както виждам тук има разногласия относно времето .
За момента не знам колко души ще се съберем никой не е потвърдил участие а за всичко си иска време .
Очаквам още мнения .

Що се отнася до сбиване на програмата - няма такова нещо но се съгласете че не мога да угодя на всички за това искам мнението ви тук .


Mишени за точки.
 

Attachments

  • dsc00648u.jpg
    dsc00648u.jpg
    170.9 KB · Прегледи: 61
A

Anonymous

Гост
мишена за майсторски клас и картите
 

Attachments

  • 1.pdf
    58.6 KB · Прегледи: 24
  • dsc00596nd.jpg
    dsc00596nd.jpg
    89.8 KB · Прегледи: 61

andi

Редовен Потребител
И след Бургас приказките бяха " защо като е бенч , нямаше група ? " .
Сигурно повечето сме свикнали стрелбата от маса да я свързваме с стрелба за група .
 
A

Anonymous

Гост
Никъде по света бенчрест в 22 калибър не се стреля за група поради простата причина че групите са много малки и резултати ще се изчисляват много трудно.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Аз бих искал да се пробвам, ако не изкочи нещо непредвидено и неотменимо.

Лично на мен ми звучи много по-интересно с майсторски клас и т.н.
Ще е добре да е еднодневно състезание, че ще мъкна семейството с мен.

Ще бъде ли позволена стрелба от бутилка?
 

njatanasow

Редовен Потребител
Колеги,не се надявайте много на майсторския клас,ако има повече спортни флоберки.
В Хасково няма да има отделен клас за 16 дж.,та те ще стрелят също на 50м,а като знам какъв вятър духа там,аман ни е работата :D
Условията са много по тежки от колкото на Бургаското стрелбище.Затова според мен е по добре да се стреля повече от от един мач за точки.Разбира се това е само мое мнение.
 

piperov_pipi

Потребител
Щом е Състезание по БЕНЧРЕСТ трябва да се стреля по правилата на БЕНЧРЕСТ, а те са стрелба за точки. С две думи аз съм за 2Х25 за точки...
 

lynx

Редовен Потребител
Дай ги тия правила да ги видим от кой вид са, че аз имам няколко вариянта и всичките не са за пневматика.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Дай ги тия правила да ги видим от кой вид са, че аз имам няколко варианта и всичките не са за пневматика.

То и тук няма да е пневматика.. Огнестрелно ще е.. И тъй като те организират - те ще си определят правилата... Няма нищо чудно да са правила за огнестрелно.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Никой нищо не казва за бутилката.

Няма ли да е добре някой да напише правилата, има хора които ще участват за първи път, а като гледам и другите не знаят.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Има ли значение, като ще може да донапомпиш. Слагаш бутилката до теб. Щуцера на масата. И между кръговете помпиш.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Не е така при мен.
Платото ми е 20-25 изстрела. Бутилката е като да стреляш с редуктор, макар че щуцера с маркуча дърпат на една страна.
Добре е да се знае за да се простреля така както ще бъде.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Не разбирам щом имаш 25 изстрела за какво ти е от бутилка. Вярно че е по-лесно и по-добре, но на повечето места е забранено. Стреляй си 25 и после помпай.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Никой нищо не казва за бутилката.

Няма ли да е добре някой да напише правилата, има хора които ще участват за първи път, а като гледам и другите не знаят.

Колега FreeMan ,ти ела и ще си стреляш както си искаш,Коцето въобще не го интересува с бутилка или без бутилка се стреля.Казал е ние да се разберем.И без това на въздухарките ще е доста трудно ако пак духа силно,а и не сме нито на европейско нито на световно.
В края на краищата нали се сабираме и да си правим кефа.Невярвам някой колега да е против "акваланга" :D ,аз лично съм ЗА.(въпреки че няма да съм с въздухарка) :cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
Ето за това говоря.
Нека някой от доайените и съорганизаторите в БР да каже как да бъде.

Не беше ли въздушното с отделно класиране?...
 
A

Anonymous

Гост
SVIREPIY написа:
Не разбрах състезанието един ден ли ще бъде ?
Състезанието е обявено за 2 дни в петък тренировки. Колко дни ще е зависи от това колко състезатели ще има .

FreeMan написа:
Никой нищо не казва за бутилката.

Няма ли да е добре някой да напише правилата, има хора които ще участват за първи път, а като гледам и другите не знаят.
За бутилките се разберете вие аз няма да вземам отношение важното е да няма кавги и престрелки.

FreeMan написа:
Ето за това говоря.
Нека някой от доайените и съорганизаторите в БР да каже как да бъде.

Не беше ли въздушното с отделно класиране?...
Класирането ще го направим както кажете само трябва да знам предварително.
При отделно класиране майсторски клас става неизбежен заради купа Диана.
 
Нагоре