Състезание: Бенчрест от ФТ поза - 18.12.2011 !

dinkata

Редовен Потребител
18.12.2011 - Състезание по Бенчрест от Фийлд Таргет поза !

Начало: 11:00 !

Място на провеждане - Спортната зала на стадион "Лаута" - http://forum.airguns.bg/index.php?topic=2853.15 тук пише как се стига до залата.

Дистанции: 25 и 50м - като ще се стреля 3Х5 за група на 50м в рамките на 20 мин (5 мин прострелка и 15мин зачетна стрелба), след което 25 изстрела за точки на 25м за 30 мин (5мин прострелка и 25мин зачетна стрелба).

Отчитане на резултатите: При стрелбата за точки ще се мери в полза на участника, т.е. ако е прекъсната линията на съответната зона се пише в полза на участника, при 2 попадения в кръгче се отчита по - слабото.
При стрелбата за групи ще се взема най - добрата мишена на участника след което от 100 се изваждат милиметрите на групата и резултата се събира с резултата от точките.

Победител е участникът с най - много събрани точки !

Такса за участие: - 5лв за всички участници !

Главен съдия: - Георги Терзиев - dilom08 :pirate:

Записване за участие: от 10:20 !

Регламента и останалите неща по темата не са крайни, ако някой има претенции или предложения как нещо да стане по - добре моля нека го пише в темата. :cheers: :cheers:

п.п. Евентуално, ако някой леееко закъснее да не се притеснява ще бъде допуснат до участие като се включи в някоя от следващите групи участници. :cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
Браво Динка,
Пловдивчани сте супер сериозни!
Предлагам да има и състезание с пистолет 10м.
Предполагам ще се съберем поне 5-6 души...
 

dinkata

Редовен Потребител
Няма проблем, който иска да си носи пистолета след приключване на официалното състезание, не е проблем да се измисли нещо за 5-6 човека :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Едва ли ще се съберем 5-6 души за пистолет :'( но с трима става състезание
търси се трети ;) ???????
 

FreeMan

Редовен Потребител
Надявам се да мога да дойда...

Иначе смятам да разпечатам мишени и дипломи за 1,2 и 3 място, ако има такова :D
Може да взема чашкоуловител масичка и стол.
Само да мога да дойда.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
И аз ще си взема пистолета да се разпиша ;) ако сме 3-ма това ще ми бъде най-доброто класиране ще бъда 3-ти ;) ;) ;)
 

FreeMan

Редовен Потребител
Поиграх си "малко", и вече имаме грамотите поне на файл!

Прилагам грамотата и правилата - ако някой иска да се промени нещо да казва. Състезанието е съкратено с 2 прострелъчни и 4 зачетни мишени... Описано е в файла.
 

Attachments

  • Diploma-AirPistol1.jpg
    Diploma-AirPistol1.jpg
    164.8 KB · Прегледи: 76
  • Състезание по стрелба с пневматичен пистолет.doc
    43 KB · Прегледи: 23

lynx

Редовен Потребител
Браво за положения труд по бланката с грамотите, доста професионално си се справил! :bravo: :bravo: :bravo:
 

dinkata

Редовен Потребител
Ако почерпи някой, мога и аз да се пусна за майтапа, колкото да се увеличи бройката на участниците :cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
Малко я попромених.
Моля всеки който забележи недостатък или грешка, предложение или забележка - да пише.

Мисля си че освен правилата, е добре да има някакъв приблизителен модел на грамоти в които да пише определени неща, както и да изглеждат малко по-добре (поне като дизайн)

Динка - ама ти ако нямаш дипломи за БР-ФТ не си и мисли че някой ще ти дойде... ;)
Шегичка :cheers:

Ако искате мога да опитам да ви мушна пушки вместо пистолети и да си поиграя малко и за БРФТ.
 

Attachments

  • Diploma-AirPistol1b.jpg
    Diploma-AirPistol1b.jpg
    168.6 KB · Прегледи: 42

FreeMan

Редовен Потребител
Добре - мога да го върна както беше... макар че ми стои малко празно и семпло.
Другите какво мислят?
Ако никой нищо не каже - го връщам, макар че сме 1:1 ;)
 

FreeMan

Редовен Потребител
Ето го и за пушките.
Ако искате промяна в текста - казвайте.

Не се спомена дали ще има различни класове 16j и unlimited или всичко на едно.

Айде стига толкова за сега, че ми изтокаха очите на компа.
 

Attachments

  • Diploma-AirRifle1.jpg
    Diploma-AirRifle1.jpg
    175.1 KB · Прегледи: 56

dinkata

Редовен Потребител
Няма да има разграничение на класовете при положение, че се стреля на абсолютно безветрие !
 

lynx

Редовен Потребител
FreeMan написа:
Ето го и за пушките.
Ако искате промяна в текста - казвайте.
====

Имах предвид, че текста "Настоящето се издава в уверение на това, че лицето....." прилича малко на удостоверение или сертификат, издаден от държавна институция ;)
Грамотата не е удостоверение или друго подобно, няма нужда да уверява никого за нищо.
 

Вячеслав

Потребител
Зелената рамка на грамотата изглежда доста оригинално. Ако докараш и релеф Бенджи Франклин може и претенции да има. :D

ПП Страхотно е . Положения труд се вижда . Браво.
 

TeXHo

Потребител
dinkata написа:
Няма да има разграничение на класовете при положение, че се стреля на абсолютно безветрие !

Не съм съгласен че е "абсолютно". Може да се каже "относително безветрие".
 

dinkata

Редовен Потребител
Имах предвид, че условията не са както е на открито. А относно това с безветрието като е затворена вратата няма никакъв повод за вятър :cheers:
 
Нагоре