Съобщения.

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Здравейте отново! Във вторник от 14:00 часа ще има опело в църквата на Ситняково. Тогава ще бъде само опело, защото ще бъде кремиран, което отнема повече време и самото погребване на урната ще бъде на 40-ия ден.
Понеже утре трябва да съобщя за бройка присъстващи горе-долу, дали ще е удобно като съобщите във форума да ми кажете приблизителна бройка на хората, които искат да дойдат?
 

petkof

Редовен Потребител
Много се разбирахме с него. Великолепен човек! Последно поляхме раждането на поредния му внук. Дано се раждат повече такива българи!
 

andi

Редовен Потребител
Почивай в мир Бай Иване !
Имаше силна харизма около Теб .
Съболезнования на близките .
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Бачо Иван беше първият човек от форума, с който се запознах на живо. Бях дълбоко впечатлен от духа, интелекта и харизмата на този човек.
Мога да кажа, че той ме въведе и нахъса в хобито.
Станахме добри приятели и в рамките на 2-3 години сме се виждали доста пъти.
Загубихме една жива история и един истински голям човек.

Ванка, спи спокойно вечния си сън !
Поклон пред теб и паметта ти !

Изказвам моите съболезнования към близките и роднините !
 

NiyaSt

Потребител
Здравейте! От името на цялото семейство бих искала да изкажа благодарност за съболезнованията и милите думи на всички вас!

За него този форум беше специално място, вие бяхте специални приятели. Той винаги говореше с пламък в очите за пушките си, за стрелбата, за часовете, прекарани с вас. За мен беше повод за гордост, че дядо ми на тази си възраст има такова хоби.

Толкова много пъти ми е казвал "влез във форума!", а аз съм отговаряла "добре де, ей сега като се прибера!". Боли ме, че трябваше това да бъде поводът, за да напиша първите си думи тук. Толкова пъти му обещах, че ще следващият път ще отида да стрелям с него. А не го направих. Сега мога само да съжалявам за изпуснатите мигове заедно.

Радвам се, че той имаше вас! Заниманията и общуването с вас му даваха енергия и го правеха щастлив. Благодаря ви, че бяхте част от живота му!

С уважение,

Ния
 

anibis

Редовен Потребител
Почивай в мир Бай Иване! Невероятно добър човек,ще ни липсваш.
 

Licho

Редовен Потребител
Нямах честта да го познавам лично.Мисля,че негови бяха думите във форума:"Бамът50/51е велика пушка"
Вечна памет,Бог да прости и поклон!
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте! От името на цялото семейство бих искала да изкажа благодарност за съболезнованията и милите думи на всички вас!

За него този форум беше специално място, вие бяхте специални приятели. Той винаги говореше с пламък в очите за пушките си, за стрелбата, за часовете, прекарани с вас. За мен беше повод за гордост, че дядо ми на тази си възраст има такова хоби.

Толкова много пъти ми е казвал "влез във форума!", а аз съм отговаряла "добре де, ей сега като се прибера!". Боли ме, че трябваше това да бъде поводът, за да напиша първите си думи тук. Толкова пъти му обещах, че ще следващият път ще отида да стрелям с него. А не го направих. Сега мога само да съжалявам за изпуснатите мигове заедно.

Радвам се, че той имаше вас! Заниманията и общуването с вас му даваха енергия и го правеха щастлив. Благодаря ви, че бяхте част от живота му!

С уважение,

Ния
Благодарим за хубавите думи Ния, ние също се радвахме, че той беше наш приятел. Съжалявам, че в последния му път няма да мога да присъствам( както и други колеги предполагам) , но Бай Иван (така си му викахме) винаги ще остане в сърцата ни, със своята мъдрост, лъчезарност ( винаги усмихнат), с приятните разговори........ но има нещо с което също винаги ме е впечатлявал, радостта от семейството си.....когато е говорил за вас го е правил винаги с усмивка и плам, вие бяхте неговата гордост, той се чувстваше като човек наистина постигнал всичко в живота, вие му носихте огромна радост. Независимо, че това е причината да пишете за първи път, ви благодарим за уважението, че ни съобщихте.
Светла му памет, ще го помним винаги с добро, и усмихнат.
 

NiyaSt

Потребител
Здравейте! Съобщавам, че панахидата за 40 дни на дядо ми ще се състои на 9 май от 12:00 в църквата до пазара Ситняково (същата, в която беше и опелото).

Хубав ден!
 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Днес ни напусна един голям човек и приятел, след дълга и неравностойна битка с болестта рак.
Почивай в мир Дидо (Пропар)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
С мъка на душата знам, че една част от нас тази сутрен стана звезда на небето. Почивай в мир, Дидо (Propar)!
Дидо, съжалявам, че не успях да стигна навреме, за да те видя!
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Спи спокойно вечния си сън, Дидо !
Ще ни липсваш !
Неумолими са природните закони, дали старост или болест ... всичко си има край.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Още един прекрасен човек, приятел и брат по оръжие си замина за съжаление. Почивай в мир приятелю.
 
Нагоре