Съвет за купуване втора въздушна пушка

Стаско

Потребител
Здравейте, видях че обсъждате crosman i artemis. Някои има ли наблюдение над artemis и crosman benjamin долу на снимките
 

Attachments

  • Screenshot_20210316_154051_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210316_154051_com.android.chrome.jpg
    135.8 KB · Прегледи: 59
  • Screenshot_20210316_154242_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210316_154242_com.android.chrome.jpg
    132.4 KB · Прегледи: 54

Hor

Новодошъл
Здравейте
Познат ме посъветва да разгледам Hammerli Hunter Force 750 Combo на 16 джаула !
Ще се радвам да чуя отзиви и за тази пушка .Има е` в Бг и цената е приемлива за моя бюджет .
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Познат ме посъветва да разгледам Hammerli Hunter Force 750 Combo на 16 джаула[/QUOTE]


Don беше писал преди време,че не е лоша пушка,но вероятно е позастояла и ще трябва да смениш консумативите,пушката мисля,че беше на базата на Gamo 440.
https://gunshop.vertex-bg.net/Shop/Product/Въздушна-пушка-Ruger-Air-Scout-45-mm-5b4de77324d21
имам такава,но с дървен приклад,читава пушка за парите си,ако не те притеснява пластмасата и липсата на оптика в к-та
IMG_20210315_094654.jpg
Това е от онзи ден,20м. силен вятър на 11ч. и бързане защото започна да вали
 
Последна промяна:

Hor

Новодошъл
Kifa написа :

Don беше писал преди време,че не е лоша пушка,но вероятно е позастояла и ще трябва да смениш консумативите - Hammerli Hunter Force 750 Combo на 16 джаула



Трудна ли е тази ревизия на пушката , предполагам , че специалист трябва да е направи ?
Поздрави
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
...трябва инструмент който да мине около щитовете на спусъка за да натисне пружината,без него не е ок и сваляш цевта за да извадиш буталото,хубаво е да е човек който го е правил и преди това.Ругера е по-добрият Умарекс според мен!
Това Хамерли е малкото братче на Метеор 1000,който е 130лв.
 
Последна промяна:

Даскала

Новодошъл
Здравейте, колеги!
Някой може ли да сподели колко е законово разрешената мощност в J за въздушното оръжие в Чехия и Испания? Питах чичо Гугъл, но не успях да получа отговор.
И евентуално как може да се получи такава информация и за другите държави в ЕС?
Благодаря предварително!
 

Hor

Новодошъл
Здравейте
Натрупвам опит с пушката и газовото бутало , естествено се покачва бройката на засилените чашки :)
Да попитам по-опитните , затова как се амортизира с времето газовото бутало на пушката , след колко цикъла на стрелба се подменя ориентировъчно и какво трябва да следя/очаквам/ !?
Следващата пушка ще е на 4.5 мм чашки , загледах се в едно Гамо на 4.5 в комплект с оптика за около 500 пари/с газово бутало/....
GAMO BLACK KNIGHT MACH 1 IGT 4.5MM
Ако някой стреля с такава пушка моля да сподели опит !
Поздрави
 

Hor

Новодошъл
Някой купувал ли е през Мундилар въздушно оръжие в близко време ? Как стои въпроса с уведомителния режим в КОС след такава покупка !?
Поздрави
 

redsox

Редовен Потребител
Ако пушката е под 24 джаула отиваш до оръжейник ако имаш някъде по магазините замерват я и то дават протокол че не подлежи на уведомление. Ако нямаш оръжейник или пушката е по-мощна, намираш преводач от португалски за документа на пушката и отиваш в кос с оригиналите за да я уведомиш.
Споделям личен опит от миналата година. успех
 

Hor

Новодошъл
Търсих в Бг Комета-400 4.5мм с газово бутало , но търговците са` е изчерпали и , затова се насочих към Мундилар !
Коректни ли са` от Мундилар като продавачи , пристигат ли навреме платените стоки !? :)
 

redsox

Редовен Потребител
Според мен са коректни но в момента доколкото знам не ползват UPS а GLS за България конкретно. Така че се зареди с търпение. В момента така или иначе нищо не става бързо с доставките.
 
Нагоре