Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

  • Автор на темата Автор на темата cdman
  • Начална Дата Начална Дата
Темата замря нещо!
Добре, че има Фхксове във форума за да я поддържат жива, иначе ще изпадне в забрава, като онази тема с трите букви :cheers:
Изкарах дъртия Фх, за да видя става ли още. Еми става!20260609_083421.jpg20260611_081702(2).jpg
 
Back
Нагоре