Старозагорската група

Д-р Най

Потребител
Тонка, и да не си почерпил досега...

images
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Я кажете къде в Стара Загора може да се купи JSB 6.35 не е за мен както се сещате, аз знам откъде да си поръчам :D Като не искат да ме слушат да си купуват от магазина ;)
 

Ivaka

Новодошъл
Единствено ако има ще е в магазина до хотел Дедов точно до Булсат кома на втория етаж оръжеен магазин Рами /0885770335 / това е телефона на магазина може да пита .Иначе Пако в Пловдив -15лв
 

kng

Потребител
042 255043
Това е телефона на оръжейния магазин срещу пощата. Звъних, ама не вдигат в момента. По принцип имат, ама дали в момента и точно от тези следва да се провери.
 

atanasata

Потребител
Момциииии, има ли желаещи за пуцане, да речем за утре?
Аз не знам дали ще може да стреля пушката от тези паяжини. Ха-ха-ха
 

atanasata

Потребител
Ами понеже всички четем форума късно- защо да няма още една сбирка в неделя. Т.е. вече днес. А????
Ако не вали естествено.:rambo:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами то за днес го мислих ама времето се поразвали а и без това ще пътувам малко нгоре надолу.Иначе ако някой има желание да ходи до полянката да предупредя че може да изпита лек дискомфорт на полянката.Кално е много и има сняг още там.Вижте първо как е и тогава влизайте с колата че да не чакате по хубаво време за да си я приберете.
Другата седмица ако съм тук и времето става може да направим една сбирка че аз требе да се стягам че снощи на моменти ми се струваше че цяла година не бях стрелял.:-[
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Утре мисля да посетя полянката да видя дали съм забравил да стрелям.След 10:00 мисля да съм там надявам се да не е отвратително кално но кот такова.Скари и такива работи няма да правя аз понеже наистина искам да свърша нещо, най-много някоя бира за почивките да пийна така че ако някой идва нека по леко че и без това съм свободен само до към 15:00.Ще се радвам да се видим и тая година малко по често да се сещаме че това хоби е много по приятно когато сме повече хора на поляната.:cheers::cheers::cheers:
 
Нагоре