Старозагорската група

ilko_dim

Потребител
За 26_ти има шанс да се направи излет, но и времето ще е от значение. Последно така се уговаряхме ,но до колко ще стане -само ШЕФА знае. Да видим какво ще стане до тогава!
:)
 

ilko_dim

Потребител
Жалко,че Ники няма да може в понеделник да е с нас!
Не е лошо да се знае колко души ще бъдем, да направим някаква поръчка за скара и пр.
 

ilko_dim

Потребител
И Калоян, Милко и Сиси ще се включат. Тачи от една приказка се кандърдиса:D. Засега и времето го дават да е с нас. В неделя ще поръчам скарата, разберете се с какво ще я преглъщаме. Засега сме около 10 джигити, ако идват други , да пишат. Предлагам около 12.00 да сме горе . Вече е хладно ,а и рано се застудява вечер. Това е засега.:cheers:
 

ToHKa

Редовен Потребител
Илче, ще носиш ли причината за почерпката ? :)
Да се надяваме ,че в понеделник и аз ще имам такава :p
Там смеееее .
 

Ivaka

Новодошъл
Колеги понеже Никито/pretorian/ няма да може да дойде на 26,12 а трябваше да простреляме една оптика Липърс 4-16х56 която сложих на Херкулеса, някой ще ударили едно рамо да я нагласим пък почерпката ще е от мен задължително...пишете на лични или да се чуем по мобилните
 
Последна промяна от модератор:

ilko_dim

Потребител
Честито Рождество Христово!
На всички желая здраве, късмет, нови придобивки и повече свободно време.
Германката не я нося защото тук имам туркиня.:D
Утре , живот и здраве ще ги говорим тия!
Колега , Ivaka, ще ти окажем нужната помощ , ти само трябва да дойдеш на полянката. Другото ще нагласим.;):cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Честито Рождество Христово!
Ivaka надявам се, че може да се оправиш до поляните горе ще помогнем разбира се.
Викам да сме на малката поляна, че е по-назавед, не вярвам по това време на годината да има хора там :D
 

Ivaka

Новодошъл
да поляната я знам след бетонното мостче ходил съм там ако говорим за нея ако не утре ще трябва някой да ми звънне
 

ilko_dim

Потребител
Стана супер среща с много настроение въпреки лееекия студ. И стрелбата и масата се получиха . Страхотно си изкарах и благодаря на всички, които се включиха с желание и настроение. А каква беше"чушката" никой не разбра..........:lol::cheers:
 

ToHKa

Редовен Потребител
Боисссс,бяхме се разбрали тази събота 6-7 да се съберем пак докато Илко си е тук, но като гледам температурата няма да ни иска там :D -7 през деня ,-18 нощна .....

Това пък са споменчетата от последната сбирка , 2016 г. :)

IMAG6859.jpg

IMAG6862.jpg
IMAG6860.jpg

IMAG6852.jpg
IMAG6853.jpg
IMAG6857.jpg
 
Нагоре