Старозагорската група

ilko_dim

Потребител
На следващото ми идване , ако направим сбирка- задължително ще ти се обадя. Само се колебая дали да я карам до БГ, илида остане засега тук. Ще видим, още не съм решил окончателно.
Поздрави !
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Честито Илко айде идвай си да се видим и аз сега се оглеждам май за нещо такова по неангажиращо нещо.Пожелавам ти да ти носи радости и да имаш повече време да пуцаш с нея.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Вземи си идвай Илко, че тука станаха разпасана команда, сбирка не сме прали отдавна, а аз си стрелям сам в Казанлък за съжаление :(
 

ToHKa

Редовен Потребител
Уааа,честито Илче,много се радвам някой като си вземе нещо ново :) :) :) Чака ме я да се снимаме с нея :D

Любо имам нещо за теб,ще ти го оставя в пърфюмерията ,че там по често се засичаме :D
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Уааа,честито Илче,много се радвам някой като си вземе нещо ново :) :) :) Чака ме я да се снимаме с нея :D

Любо имам нещо за теб,ще ти го оставя в пърфюмерията ,че там по често се засичаме :D
Ама нещо сме се разминали последно като ходих :D
 

ToHKa

Редовен Потребител
Кажи кога ще идваш до Стз да се видим да ти дам щуцерчето,намерих един излишен под акумулиращата печка...не питай :p
 

ilko_dim

Потребител
Момци,тука съм вече! Очаквам да намерим време да се видим и постреляме някоя събота или неделя,когато ви е най-добре.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
А добре дошъл Илко, тази събота ме няма, ама ще се видим обезателно, може и през седмицата ;)
 

Д-р Най

Потребител
Е, ми къ... Направо си се включил. Все пак е интересно да опишеш арсенала. Пък за новоназначението- лесно ще почерпиш- всички сме въздържатели:-[...
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Някой ден като се постопли ще се съберем, заповядай и ти да се запознаем, ама зимата сме по кафенета и кръчми главно :D
Следи темата, тука пишем кога ще се събираме и ако не ти е ясно мястото, само пиши и ще ти обясним.
 

Ivaka

Новодошъл
ок приятел съм с Ники /pretorianeca/ aко има нещо той ми има кординатите ...винаги съм на линя!!!А за почерпката нямате гижа
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
ок приятел съм с Ники /pretorianeca/ aко има нещо той ми има кординатите ...винаги съм на линя!!!А за почерпката нямате гижа
Аааа знаем го тоя, голем бабаит :D
Значи щом се знаете лесно ще се разберем за по натам :cheers:
 

ilko_dim

Потребител
Абе топло или студено да се организираме за някоя дата!
Съботи и недели са точно по празниците, но ако през седмицата има възможност да спретнем нещо.
 

ilko_dim

Потребител
Ако стреляш с интензитета на нашата група, сигурно едно пълнене на тодина ще е достатъчно за такава бутилка.;)
Аз имам 4 литра шише, но не е при мен. Ако правим стрелби ,ще имаме метанче.
А сега: има ли свободни и желаещи да идем на полянката?
Дали в събота или неделя- все едно. Желателно е да се знае кой ще дойде ,да не се окаже,че съм аз и щерката само!
Като гледам сега, или понеделника след Коледа ще е най-подходящ ден за сБирка на групата:cheers::rambo:
 

praetorian

Редовен Потребител
Аз за събота и неделя ще намеря време.Нека да станем утре да видим какво е времето, па да решим какви ще ги вършим.Предлагам ако е долу - горе добро времето ако ще правим нещо на поляната да е къмто обед, че по - топло.Ако ли пък не - вечерта или следобеда на "При кмета"...:cheers::cheers:
 

ilko_dim

Потребител
Утре ще ми е трудно,но за неделя съм на 100%
Хайде да видим времето утре и да решим дали ще сме навън или при кмета;):cheers:
 

ToHKa

Редовен Потребител
айде,че ми се ядът уши бе хора :( , измислете един ден през седмицата поне за надяждане,то за надстрелване няма да е ,ясна е работата.

давам тон : принерно в понеделник 26.12, почивен ден, или пък вторник 27-ми вечерта?
 
Нагоре