Спортен календар 2010.

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
soundmax написа:
Колеги имам едно предложение ще ме извините ако не му е тука мястото и го преместете. Та предложението ми е да направим едно задочно състезание като това http://forum.airguns.bg/http://forum.ai ... ic.php?t=4 без награди разбира се освен ако някой не предложи нещо друго :). Или пък за разнообразие да си направим един задочен Бенчрест преди Ботево да си сравним пУшките ;) с тези които няма да могат да отидат на Ботево., но за бенчреста само ако няма нищо против братушка ;) Според мен подобни междинни състезания са полезни за повдигане на спортния дух и на колегите които не идват по състезанията. И заглавието този път да бъде променено на стрелба от ФТ-поза по хартиена мишенка или нещо подобно за да няма пак подхвърляния и сърдити :D

Любо от теб зависи всичко :cheers:
Избираш подходяща поляна до яз.Копринка помолваш @архитекта да даде ФТ мишените или сковаваш 20-30 дървени табели за хартиени мишени(зависи какво ще се стреля). Казваш коя събота (да не е тази, както казва @братушка) и ние пристигаме да :rambo: и :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
;) ;) ;) valens1968 не си разбрал става въпрос за онлайн състезание демек всеки си стреля по родния край и публикува после мишената във форума или я праща на някой да отчита резултата, няма как сам да направя нещо в Казанлък причини бол да не изброявам ;) Иначе мерак имам да организирам нещо ама възможност нулева за сега :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Дали не е време да пускаме темата за Есенната национална среща (по мои сметки ІХ-та поред)? ??? Има достатъчно време, но пък все има страшно много неща да се изумуват, изкоментират, организират или съгласуват. :write:
 

big_dragon

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Дали не е време да пускаме темата за Есенната национална среща (по мои сметки ІХ-та поред)? ??? Има достатъчно време, но пък все има страшно много неща да се изумуват, изкоментират, организират или съгласуват. :write:

Решавайте въпроса.
Имам намерение да подам молба за членство в БАФТ.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Дали не е време да пускаме темата за Есенната национална среща (по мои сметки ІХ-та поред)? ??? Има достатъчно време, но пък все има страшно много неща да се изумуват, изкоментират, организират или съгласуват. :write:
мисля,че е време.наистина има почти 2 месеца до 9-10 октомври,но на това място за пръв път ще правим мероприятие и неща като
-съгласуване на мероприятието с местните власти
-варианти за настаняване и преспиване/ядене/напиване
-избор на трасе за фт
трябва да ги изясним овреме.
 
Нагоре