Софийската група

joro_ihr

Редовен Потребител
В София май всички спят зимен сън. Писах преди и нищо. За утре има ли желаещи?
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Ако не вали, мисля утре към то 9 - 9,30 ч да съм на беседката, че трябва да прострелвам.
 

PetioStoianov

Редовен Потребител
За утре (неделя 19.03.2017) дават 66% шанс за валежи и вятър 7м/с.
Въпросната беседка иначе къде се намира ? Някъде в района на Бонсови ?
 

PetioStoianov

Редовен Потребител
Когато въведа координаите ми излиза това, на прав път ли съм ? Това е на няколко минути път с кола от хотела на Бонсови (ул Обзор). Ако съм уцелил, добро ли е мястото ? В смисъл има ли хора наоколо(не искам да притеснявам някой, моята дига малко шум още нямам модер) и горе-долу какво е разстоянието ?
Благодаря !
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    119.4 KB · Прегледи: 52
  • 2.jpg
    2.jpg
    504.3 KB · Прегледи: 53

lynx

Редовен Потребител
Там е, но не се лъжи да слизаш до беседката с колата.
Ако е кално, няма да може да изкараме колата до средата на юли месец :D
 

PetioStoianov

Редовен Потребител
Въпросната беседка е "това бялото" което се вижда на картата, или си е баш там вътре в гората, между дърветата ?
 

lynx

Редовен Потребител
Долу в гората е, има и рекичка при беседката която не се вижда на снимките.
 

PetioStoianov

Редовен Потребител
Аз искам да дойда и много ще се кефя някой път да се съберем, че все сам стрелям, ама много шум вдига това нещо и ще е след като дойде модера :(
 

Alecks

Новодошъл
Здравейте, ако някой ходи в неделя мисля че ще мога да дойда след обед.
 

Niki

Редовен Потребител
Днес бях малко наз зоологическата ,след това на Казичене и Бусманци,към 50мишени......
 

33%

Потребител
Има ли някой магазин за препоръчване откъм наличности? Ходил съм 2-3 пъти в oragie.com - по-рано сякаш беше на друг адрес и с по-голяма площ. Последният път ми се видя много забутан и тесен. Онлайн асортиментът им май е доста камуфлажен, в смисъл, че доста неща са обявени, но реално като попиташ ги нямат.
 

lynx

Редовен Потребител
Зависи какви стоки търсиш.
Във всички магазини наличностите не отговарят на обявеното в сайтовете.
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Редовни няма. Събираме се когато имаме състезания. Ела сега в Асеновград на състезанието. Там ще се запознаеш с доста хора накуп.
 
Нагоре