Софийската група

Gadnqra

Редовен Потребител
Зарядна станция може да ти изработи и Миро - anibis от Варна или нашият Бати Ванко - ivodoc, а също и Павел - dominus. Предполагам, че и други колеги могат да се захванат.
 

staz

Редовен Потребител
Писах на колегата, надявам се да отговори, бих се радвал да имам ЗС :). Много се надявам ако има някакво събиране скоро в София, да видя как са нещата на практика за да мога по-уверено да направя избора си за първа пушка и да стана реална част от airguns.bg ^^.
Поздрави към всички, Петьо !
аз имам една чисто нова ЗС от Грифком, ако имаш желание пиши едно лично...
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Твоята е за DIN кран, ако се навива на новата ти бутилка.
Колегата смята да купува от китайските бутилки, които са с друга резба на крана.
 

PetioStoianov

Редовен Потребител
Колеги, тази седмица си взех Суматрата от тунинг и много искам да се пробвам на по-сериозни разстояния, в края на краищата именно затова я взех. Може ли да ми предложите някакви места за стреляне, където има да кажем отворено разстояние около 120-160метра ? Аз ходих нагоре по Бистрица, но не успях да намеря само едно с 80м и поляна около 100тина метра, но за жалост там се използваше за паша на кози...Автомобила ми не е пригоден за офроуд. Имате ли някакви предложения ? Благодаря !!
 

lynx

Редовен Потребител
Ние ходим на Бонсови поляни, над Горна баня.
Там поляната е достатъчно голяма, не е проблем и на 300 метра да се пробваш :)
Разгледай в раздела за състезанията, много от Софийските се провеждат там и в темата има карта, за да видиш как да намериш мястото.
На голямата поляна често се появяват крави или коне, но има място за всички и не си пречим :D
 

PetioStoianov

Редовен Потребител
Ами никъде не успях да намеря по темите за състезания конкретна карта, но в един форум за туризъм бяха обяснили как сте стига до Бонсови поляни - ул Обзор в Горна баня и все по тази улица (била разбит път с много дупки)...надявам се идващата седмица да има време и атмосферните условия да позволяват. Дано като ходя няма хора или животни, че още нямам заглужител и е малко шумна пушката, не искам да преча или да притеснявам народа :D
Много благодаря за инфото :cheers:

ПП може ли да попитам кога се организират събирания "с пушки" в София ? Още прохождам в тази материя и има неща, които не са ми ясни а и също така нямам хронограф (а разбрах че за такава пушка ще ми трябва хронограф с рога) а не си знам платото, ако някой колега би бил така добър да ми помогне с това ще съм му много благодарен :) Наздраве !:cheers:
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
Като пътуваш по ул.Обзор, подминаваш хотел "На върха", след него има ляв и десен завой.
Веднага след завоите от дясната страна на улицата е Голямата поляна на която стреляме на големи разстояния.
Може да си оставиш колата горе на пътя, ако те е страх че може да закъсаш долу на поляната ако е разкаляно.
 

PetioStoianov

Редовен Потребител
Благодаря ви много, видях го на картата и ще се ориентирам :)). А относно срещите, някой има ли представа ?
 

Alecks

Новодошъл
До сега с няколко пружинки, последните две Hunter 1250 ГП, а съвсем скоро PCP което с нетърпение чакам. И силно се надявам да помагате защото съм съвем бос в тази област.
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Момчета,свиркайте и ще помагаме с каквото можем джип имам само кажете и ще се разберем по какво и кога.Аз съм от кв."Левски -В" няма проблем да се разходим някъде по ливадите около София.
 
Последна промяна:

Орлин Вълчанов

Потребител
Не е лоша идеята...и аз съм с джип,може да направим един комбиниран излет.Аз съм в Лозен и има доста прилични места,ако има някой от източната част на София да направим една организация. Не ми е проблем и на някое друго място в тази част на София също.
 

PetioStoianov

Редовен Потребител
Аз съм близо до Студентски Град (на 2 крачки от околоврътното за към Лозен). Ако имате хронограф ще съм повече от благодарен !!
пп. под излет нямате предвид ловен излет нали? нямам никакъв интерес да ловувам :)
 

PetioStoianov

Редовен Потребител
Колеги, моля ви някой да подаде ръка на прохождащия....днес излязох да стрелям с пушката, но поради причината че не си знам платото стрелям на сляпо и не можах да си изкарам толкова добре, колкото се надявах...моля ви някой ако има рогат хронограф да пише да се видим, да пием по една бира и да видим как е платото, много ще съм му задължен на този господин !
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Здравейте, няма ли някой да излиза? Да спретнем нещо, времето ще е хубаво.
 
Нагоре