Свиленград

DeadShot

Редовен Потребител
Има ли колеги от Свиленград, които практикуват хобито? :cheers:
 

DeadShot

Редовен Потребител
Аааа, идеално!Най-после ще има с кого да пострелям.
 

Emp

Редовен Потребител
Днес Кирило ни беше на гости в Свиленград , отвори кометата на колегата hector88 почисти заводската смазка , простреляхме я , и си замина . Аз съм сигурен че съвсем скоро ще го видим отново в нашите редици със псп в ръцете , макар че упорито отрича това да се случи пак някога :D. Ние с колегата hector88 даже мислим да му издействаме един общински апартамет тука и да го преселим , защото е много ценен кадър , и ще подсили Свиленградската групата . Обмисляме да го предложим на кмета и общинския съвет , да го направят почетен гражданин на Свиленград .:rambo::cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Как?! А бирата? Отказвам да участвам в каквито и да е било инициативи без никакъв градус!
 

DeadShot

Редовен Потребител
Айде следващия път и аз ще съм там.Да ви пробвам на механични. Само бира не ми давайте,че да не си диря пушката после o_O:D
 
  • Харесвам
Reactions: Emp

Emp

Редовен Потребител
Айде следващия път и аз ще съм там.Да ви пробвам на механични. Само бира не ми давайте,че да не си диря пушката после o_O:D
Няма страшно Павка , ти ела пък БТ-то лесно ще го издирим не се притеснявай :D
 

Hector1988

Потребител
Кире,голям пич си и винаги си добре дошъл...ще те посрещнем подобаващо с Емо.Поканата важи и за колегата Павел с който ще ми е приятно да се запозная.
 

DeadShot

Редовен Потребител
Благодаря за поканата.В скоро време ще се възползвам.И аз ще се радвам да се запознаем.Ех колко години все сам стрелях :D
 

Emp

Редовен Потребител
Бяхме трима в нашата група , но Павката отиде в Пловдив да си търси щастието и ...
:wall:
 

Emp

Редовен Потребител
В тая група , аз съм си май само :D Днес отидох на моя полигон , хем да си ревизирам със новия далекомер растоянията които съм си замерил през годините със крачкомера , хем да счупя някое шише със АТ-то (любимата ми дисциплина)
 
Последна промяна:

Emp

Редовен Потребител
Доста е горещо ,но сянчица се намира .
images.php
http://prikachi.com/images.php?images/750/9343750f.jpg
 

DeadShot

Редовен Потребител
Миряса най-накрая с тоя крачкомер.Видя ли че с 40дж става и над 100м
 

finata

Потребител
Аз знам поне още за двама които си пуцат на летището в Момково (+ мен разбира се) но по една или друга причина не членуват тук. Отделно има още хора с пцп та които стрелят по рядко. Пишете на лични ще ви дам контакти. Града е малък знаем се.
 
Нагоре