Световно първенство по бенчрест лятото на 2013 г. в гр. Пилзен , Чехия

piperov_pipi

Потребител
Re: Световно първенство по бенчрест лятото на 2013 г. в гр.

Това са участниците в лек и тежък варминт. Само за информация настройките и патроните бяха за 28, 29 градуса, а времето в Пилзен беше 19, 20 градуса...
 

Attachments

  • DSCI0662.JPG
    DSCI0662.JPG
    454.4 KB · Прегледи: 75

lynx

Редовен Потребител
Re: Световно първенство по бенчрест лятото на 2013 г. в гр.

Публикували са официалното класиране.
Пускам за 2-те дисциплини в които има българско участие.
Ето го за LIGHT VARMINT:
 

Attachments

  • LV 1-40.jpg
    LV 1-40.jpg
    205.7 KB · Прегледи: 25
  • LV 41-51.jpg
    LV 41-51.jpg
    52 KB · Прегледи: 20
  • LV 52-90.jpg
    LV 52-90.jpg
    192 KB · Прегледи: 33
  • LV 91-104.jpg
    LV 91-104.jpg
    71.7 KB · Прегледи: 29

lynx

Редовен Потребител
Re: Световно първенство по бенчрест лятото на 2013 г. в гр.

А това е за HEAVY VARMINT:
 

Attachments

  • HV 1-40.jpg
    HV 1-40.jpg
    188.4 KB · Прегледи: 20
  • HV 41-53.jpg
    HV 41-53.jpg
    54.7 KB · Прегледи: 15
  • HV 54-100.jpg
    HV 54-100.jpg
    215.6 KB · Прегледи: 40
  • HV 101-107.jpg
    HV 101-107.jpg
    32.8 KB · Прегледи: 37

anibis

Редовен Потребител
Re: Световно първенство по бенчрест лятото на 2013 г. в гр.

Да наистина мяза много в гръб на Динката,майтапа на страна този е съотборника на Алексей Солдатов името му е Степан Морчагин състезават се за Русия. Ако съм разбрал правилно двамата се състезават в различен клас HV и LV тежък и лек VARMINT
http://img-fotki.yandex.ru/get/9360/74772508.4/0_cd146_53273dac_L.jpg
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Световно първенство по бенчрест лятото на 2013 г. в гр.

Аууууу грешката е голяма извинете :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Re: Световно първенство по бенчрест лятото на 2013 г. в гр.

Крайното класиране е на предишната страница в темата, най-долу.
 

DANNY

Редовен Потребител
Re: Световно първенство по бенчрест лятото на 2013 г. в гр.

Добре де аз не мога да разбера едно нещо:
Уш всички искат популяризиране на спорта и хобито. Нали така!? ...или се лъжа!? ???
Та, не мога да разбера, каква е тази потайност!?
Защо колегите, които бяха там не написаха по някое НОРМАЛНО изречение с малко обяснение.
Да напишат: Така и така, бяхме там стреляхме, видяхме това и това, направи ни впечатление това и това, те са светлини години пред нас защото... и т.н.
А ние трябва да се чудим от къде ли да извадим информация дори и за крайното класиране :eek:
Колеги, криете ли нещо, срам ли ви е или сте ни сърдите за нещо!? :-\
:-\ Така ли ще се поляризира спорта и хобито!? :-\
Никой не ви кара да правите нещо такова като колегите които ходят по ФТ свЕтовеите първенства :
http://www.ft-sofia.com/
Но хубаво би било, поне малко :write:!

П.С. Нека никой да не ми се сърди НО е малко дразнещо за нас :-[
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Re: Световно първенство по бенчрест лятото на 2013 г. в гр.

DANNY написа:
Добре де аз не мога да разбера едно нещо:
Уш всички искат популяризиране на спорта и хобито. Нали така!? ...или се лъжа!? ???
Та, не мога да разбера, каква е тази потайност!?
Защо колегите, които бяха там не написаха по някое НОРМАЛНО изречение с малко обяснение.
Да напишат: Така и така, бяхме там стреляхме, видяхме това и това, направи ни впечатление това и това, те са светлини години пред нас защото... и т.н.
А ние трябва да се чудим от къде ли да извадим информация дори и за крайното класиране :eek:
Колеги, криете ли нещо, срам ли ви е или сте ни сърдите за нещо!? :-\
:-\ Така ли ще се поляризира спорта и хобито!? :-\
Никой не ви кара да правите нещо такова като колегите които ходят по ФТ свЕтовеите първенства :
http://www.ft-sofia.com/
Но хубаво би било, поне малко :write:!

П.С. Нека никой да не ми се сърди НО е малко дразнещо за нас :-[
Ами няма нищо за чудене. Участници с въздушно оръжие от нашия форум нямаше. Данчо и Николай стреляха LV i HV .22LR. Другите момчета, които бяха там въобще не влизат тук и не се интересуват от ВО. Друг е въпроса, че те като участници имаха информация за класирането, но защо не я споделиха тук си е въпрос, на който могат само те да отговорят.
 

lynx

Редовен Потребител
Re: Световно първенство по бенчрест лятото на 2013 г. в гр.

Определено има някаква игра на криеница, е, кой както реши така да го прави.... :confused:
И другото странно беше, че тихомълком някой от модераторите скорострелно запрати темата в Архива, преди да се публикува дори и крайното класиране ???
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: Световно първенство по бенчрест лятото на 2013 г. в гр.

Ако искаш вече ще се допитвам до теб кога и какво да правя. Става ли? Изчаках предостатъчно някой да напише нещо, като не щат да пишат - в архива, има си вече актуални мероприятия, които чакат за внимание.
 

lynx

Редовен Потребител
Re: Световно първенство по бенчрест лятото на 2013 г. в гр.

Е, щом така си решил, питай ме. Ще помагам с каквото мога.
И аз съм модератор, но на друго място с повечко юзъри ;)
Не виждам причини за нерви :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: Световно първенство по бенчрест лятото на 2013 г. в гр.

Ами обади се на Светльо да те направи модератор и тук, явно мерака ти е голям. Твърде зле прикриваш злорадството си от представянето на колегите.
 

dinkata

Редовен Потребител
Re: Световно първенство по бенчрест лятото на 2013 г. в гр.

lynx написа:
anibis написа:

Брях! И Динката е участвал, тайно се е промъкнал на състезанието :eek: ;)

7fhOxvntgWzr3t_-YeBkSeu4ZPFdnuTCY6i4c-WN0uc%2CgLEqkhJBQWpkNB6EGi6kxiGGwM7CE-59AMF1AjOtN-M

Абе на мен нещо не ми го отваря да се видя къде съм !? ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Re: Световно първенство по бенчрест лятото на 2013 г. в гр.

Динка, оправих линка ;)
Приликата наистина е на ниво!
 

njatanasow

Редовен Потребител
Re: Световно първенство по бенчрест лятото на 2013 г. в гр.

Добре!
То се е видяло ,че ще трябва да се напише нещо по темата :)
По принцип си помислих ,че като не сме стреляли с въздушно ,няма да е интересно.Определено ,ако бяхме участвали с ВО щеше да направим много по добри резултати,НО сам да отида,сега не можех да си го позволя.Както и да е.
Аз определено съм много доволен,от това че видях неща които тук няма как да стане,защото никой не ги знае.Мога да кажа че във ВО сме на световно ниво ,но в RF сме на първото стъпало.Гледах и търсих да видя други Аншуци и видях.освен нашите още ДВА от повече от 100 участника.Не случайно Иван Касабов още с връщането си в България започна да прави постъпки за нова пушка,независимо от това че той и Георги Топалов ,стрелят с цеви Лилжа (САЩ)
Видях също как се стреля по 180-200 изстрелват за една мишена от 25 за четни мишени .И от 30 минути му остават 5 мин.
Ние обаче трудно ги намираме патроните ,а камо ли да ни ги дават безплатно.Важното е ,че стрелят добре.
Видях и нещо много важно,Лек карбонов приклад,и стреляш във всички класове с една пушка.
Европейски шампиони станаха едно семейство от Финландия,стреляха с патрони Лапоа (Финладски) Този модел (егзакт) изобщо не е влизал в България.
Последния мач стрелях с фланелка на Австралия.Един мъж от там какво ме хареса ,и до като не ги сменихме не ме остави на мира :)
Изобщо човек и като наблюдател да отиде на такъв форум си струва.
 

Attachments

  • DSCI0703.JPG
    DSCI0703.JPG
    1,017.7 KB · Прегледи: 35

DANNY

Редовен Потребител
Re: Световно първенство по бенчрест лятото на 2013 г. в гр.

Браво! :rose:
Това вече е едно добро начало :bravo:
Ето нещо, което те вкарва малко или много в атмосферата. Не зависимо, че не сте стреляли с ВО аз не вярвам, че не сте се интересували или не сте наблюдавали стрелбата на "въздухарите" :) Аз поне не бих удържал. :)
Затова казах, че по всяка вероятност има, какво да споделите. ....Виждат се марки пушки, боеприпаси, използвани аксесоари, правят се сравнения м/у нас и тях и т.н.
Атанасов, не се сърди! Предния пост го написах заради липсата на информация! Темата си я започнал ти. Предполагах, че е нормално и ти да я завършиш със лични впечатления а не ние да търсим информация!
:cheers:
 
Нагоре