Световно по ФТ Юар 2009

Статус
Заключена за публикации

lynx

Редовен Потребител
Този уикенд беше.

П.С.Упс, Рашко ме е изпреварил.
 

GTD

Потребител
браво на вас . Признавам ви за спортисти на годината . Браво
 

bateiav4o

Потребител
Младежите заслужават похвала че са се юрнали в тоя пек да пътуват хиляди километри да защитят родната чест :bravo: :cheers: :bravo:
 

piperov_pipi

Потребител
Като стана въпрос за възрастта, и аз искам да кажа няколко думи. Проблема не е психически, а технически. И аз се чувствам на 30,но ерекцията ми е като на 60. С напредване на възрастта ръцете започват да треперят, очите започват да сълзят и да не виждат, кръвното се поддържа с хапчета, пулса - непостоянен, ту ускорен ту бавен, абе изобщо тъжна картинка :'( Да не говорим за килограмите, за биреното коремче, за плексита на лявото рамо,но както казват, че за рак, мерак и бунак лек няма така и ние пенсионерите ще се стараем да се представяме достойно на нашите мероприятия :yahoo:
 

DANNY

Редовен Потребител
piperov_pipi написа:
Като стана въпрос за възрастта, и аз искам да кажа няколко думи. Проблема не е психически, а технически. И аз се чувствам на 30,но ерекцията ми е като на 60. С напредване на възрастта ръцете започват да треперят, очите започват да сълзят и да не виждат, кръвното се поддържа с хапчета, пулса - непостоянен, ту ускорен ту бавен, абе изобщо тъжна картинка :'( Да не говорим за килограмите, за биреното коремче, за плексита на лявото рамо,но както казват, че за рак, мерак и бунак лек няма така и ние пенсионерите ще се стараем да се представяме достойно на нашите мероприятия :yahoo:

:no:
Не така!
Защото победителя точно в точно това състезание май ти е набор ;)
 

братушка

Редовен Потребител
за рак, мерак и бунак лек няма
Аааа, не така...
Разправят, че меракът успешно се лекувал с пари :crazy:

Разправете нещо повечко де. Че само дранзите всички тука с по една дума. Не е честно така :no:
 

jost70

Потребител
ФТКС
За какво говорите , май се майтапите "ветерани ". Нали всички видяхме резултатите от Пловдив :stop:
След "Дядо..." има и по-млади в класирането, не забравяйте Бай Иван доста преди вас е възрастово и може да засрами много народ от форума по стрелкови умения .
Само мога да ви пожелая Здраве и още успешни изяви на нашите сбирките :cheers:
Дай Боже и извън страната :)
 

cdman

Администратор
Преместих всички публикации относно Европейското първенство по ФТ в Англия 2010 - Weston Park в нова тема тук:

http://forum.airguns.bg/http://forum.ai ... ic.php?t=1

Тъй като има какво да се пише за всяко едно мероприятие + участие от Българска страна , клипчета снимки ,класиране и т.н. мисля че ще е най добре за напред да правим отделна тема за всяко едно мероприятие. Така в архива лесно ще се вижда къде какво има :)
 
Статус
Заключена за публикации
Нагоре