Световно по ФТ Юар 2009

Статус
Заключена за публикации

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
С живия си разказ Божо разкри един неподозиран за мен талант на словото си и ме пренесе истински в дните на това приключение :bravo: !
Поздравления към цялата българска дружина за проявения ентусиазъм с участието в това международно събитие и достойното представяне в стрелбите :cheers: !
 

andro

Потребител
Ох!Сякаш бях там.Помолих да предадете атмосверата и истината е, че получих повече от очакваното!Това което прочетох е много по вече и от снимки!Хубавото е ,че на тези състезания се трупа рутина .Голямо благодаря и от мен за споделеното.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
от хоръра на Стивън Кинг(страх от високото),през терзанията на героя ала Достоевски,от непукизма на Керуак до хумора на Уудхаус!
Браво,Божо!
 
A

Anonymous

Гост
Колега Фатален снимкаите ряпа да ядат в сръвнение с твоя разказ. Все едно аз съм бил на твоето място като четях всяка твоя дума! Чак тръпки ме побиха че ритама на сърцето се узскори. Искрени благодарности за великолепния разказ, както и голямо :bravo: :bravo: :bravo: на цялата група за представянето БРАВООО! :yes: :bravo:
 

angelmr

Редовен Потребител
Страхотен разказ, не само като история но и като споделен опит. Много добре представяш атмосферата, всеки който го прочете се чувства все едно е бил там. Сигурен съм че ще бъде полезен за тези от нас които не са присъствали на международни събития да почувстваме поне един малък процент от тръпката. :)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Чак сега се загледах върху купите (или там каквото са) можеха да се постараят повече, май това единственото нещо което не ме изкефи, и на живо ли изглеждаха толкова зле ;) Само да попитам от чисто любопитство имаше ли някакви допълнителни награди, или какво им даваха в торбичките :cheers:
 

DANNY

Редовен Потребител
Тези хора са там само заради състезанието! :pardon:
Не са минали по 2'000км заради 1,1/2кг ковано желязо + нещо в торбичките! :no:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Това го знам много добре, и тука не ходим по 200-300 км за някакви грамоти, не ме мисли за толкова дребнав :( Както казах чак сега ми направи впечатление, защото досега не съм гледал даже тези снимки, и че въпроса ми беше просто от любопитство пък и може да се даде някаква идея и за напред относно награден фонд в далечното бъдеще айде да не разводняваме темата, надявам се че си ме разбрал :cheers:
 

Loki

Потребител
Мене пък именно това ме изкефи- мн артистично и оригинално изглеждат кованите дракончета :bravo:
Аман от лъскави еднообразни соц купи и акрилни топки, кубове и секви други втръснали фетиши... а грамота в рамка като вида ми се :-X

Една добра идея за наградка ;)
 

Attachments

  • tn_100_0425.jpg
    tn_100_0425.jpg
    134.3 KB · Прегледи: 109

andro

Потребител
Доста от участниците са поне видимо между 40 и 55г.което предполага че са улегнали хора.Горе долу на моята възраст .И явно се канят още доста години да стрелят!Бравос ... :yahoo:

И мен това много ме успокои! :quiet:
 

ininia

Потребител
ФТКС
По въпроса за възрастта.За разлика от високия скок,например,Стрелбата не изисква експлозивни усилия и затова може да се упражнява до доста висока възраст.Бъдете спокойни - предстоят ви още много години забавления! (Това беше оптопик - може да го изтриете). :) :cheers:
 

Loki

Потребител
ininia написа:
По въпроса за възрастта.За разлика от високия скок,например,Стрелбата не изисква експлозивни усилия и затова може да се упражнява до доста висока възраст.Бъдете спокойни - предстоят ви още много години забавления! (Това беше оптопик - може да го изтриете). :) :cheers:

Никъв офтопик не е, да си жив и здрав бай Иване и да ни радваш с присъствие :cheers:

Това, което аз забелязвам е, че като че ли в источна и централна Европа има повече интерес от млади хора, докато в Англия и особено САЩ, преобладават пенсионерите... гледам снимки по форумите- цели клубове само дъртаци :eek: ???
 

andro

Потребител
Това за дъртаците да го приемем като бъзик :-\Всеки остарява ,хубавото е че човек и помъдрява покрай това .На американските пенсионери явно не им се налага да бачкат за още пари към пенсийката и имат време да се кефят .
 

lynx

Редовен Потребител
andro написа:
Това за дъртаците да го приемем като бъзик :-\Всеки остарява ,хубавото е че човек и помъдрява покрай това .На американските пенсионери явно не им се налага да бачкат за още пари към пенсийката и имат време да се кефят .
;) В Щатите официалната пенсионна възраст е 66 години.
 
Статус
Заключена за публикации
Нагоре