Световно по ФТ Юар 2009

Статус
Заключена за публикации

lynx

Редовен Потребител
bateiav4o написа:
Днес птичките отлетяха благополучно от София на пук на всичко.От утре ще пренапишат историята на фийл таргета дай боже. :bravo:
Яворе, ти какво правиш тук в България бе? :eek:
А ние помислихме, че затова избърза с покупката на новата пушка Ева-4 за да не ни изложиш пред чужденците в Полша.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз вярвам че ще ни представят достойно :rambo:, Успех на всички :cheers:
 

andro

Потребител
Успех им желая и аз ,обаче кои заминаха така не разбрах.Малко гласност няма да навреди .Нали сме братя по оръжие ;)
 
A

Anonymous

Гост
Май показва дисциплината и смяната. Питай МилимМ, ще ти бъде разяснено. ;) ;) ;)
PS. Гледайте всички участници са писали от коя страна идват, а "нашите- SFTC " Не че някой ще чете де. ;)
 
A

Anonymous

Гост
Яко, следващия кът като ме питат от къде идвам ще река гордо STFC и ще ги оставя да пасат трева! ;)
Някой само гледа да си покаже носа навън и веднага си проличава ганьовската генетика. Искренно ме е яд, мамка му!
 

GTD

Потребител
еееее Ралфи и другите са си писали клуба бе даже някой само клуба са си писали недей така
 
A

Anonymous

Гост
АА, да се разберем. Някой са писали само клуб, други само държава. А ние- изключение. Да се знае че не отсело идеме де, ясна работата. :no:

PS. Успех на участниците, и да смените името на темата на нещо от сорта на Международни FT мероприятия с ФТКСейско участие. :pardon:
 
A

Anonymous

Гост
А каква интересна дисциплина има...
piknikowiec
Както и да го чета, все на пикник ми мяза.

П.П. Като гледам, по-предпочитан е ХФТ. Под 1/3 са записали ФТ.
 

andro

Потребител
Ралфи ,някои неща трудно се променят, а човешкия характер ....Важното е, че го има българското знаме и български стрелци.Те, западняците често бъркат София с Букурещ.
 

s73r01d

Потребител
Не знам дали списъка е променян от последните ви коментари, но в момента чета следното SFTC България/Bălgarija и има и знаменце. Аз лично се кефя.

Успех на момците!
 

Loki

Потребител
s73r01d написа:
Не знам дали списъка е променян от последните ви коментари, но в момента чета следното SFTC България/Bălgarija и има и знаменце. Аз лично се кефя.

Успех на момците!
Така е! Успех, разбира се! И късмет! По нищо не отстъпваме на пан полский, маджари и шваби...
 

bor1968

Потребител
И ако има успехи /ДАЙ БОЖЕ/, най голям принос ще имаме тия дето стискахме палци :D.
 
A

Anonymous

Гост
Всички се надяваме на достойно представяне, в което не се и съмнявам!
...Янко, аз стискам и на краката... ;)
:cheers:
 
Статус
Заключена за публикации
Нагоре