Световно по ФТ Юар 2009

Статус
Заключена за публикации

cdman

Администратор
hak написа:
Само по един БЪЛГАРИН ли пускат? Бре много ги е страх от нас-що така? :write:

Пускат всеки който иска да се запише и си плати разходите - няма ограничение в участниците доколкото знам
 
A

Anonymous

Гост
Божидаре и от нас лек път и успешно представяне.Пожелание и за малко повече късмет-той винаги си трябва.Успех на състезанието.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря на всички ви за пожеланията ;)

Ако не отличие, то опит и идеи ще донеса, пък може и да са полезни в полза роду. Само лъвеца да не ми погне гъзеца, че тогаз ще ми дойде акъл и ще сменям пушката ;) ;) ;)
Надявам се другата година да не пътувам сам :D
:goodbye: до след една седмица
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
fatalen написа:
Надявам се другата година да не пътувам сам :D
Божо ако не беше тоя зверски полет(едвам ги издържам) щях да дойда лично на място да ти стискам палци! Лек път и успех! :goodbye:
 

andi

Редовен Потребител
късмет , ти другото си го можеш ! :goodbye:

и после ще ни кажеш колко е дале4е африка ( от узана примерно ) :D


пп. признавам те за поведението ти събота и неделя - предполагам какво ти е струвало ! дано е пример за някои :bravo: :bravo: :bravo:
 

tzocho

Потребител
Божидаре, пожелавам ти успех и много късмет да те съпровожда в това състезание!!!
... на добър път!
 

lynx

Редовен Потребител
Ето още един български стрелец, който е съсипал конкуренцията на международно състезание :cheers:
http://rutube.ru/tracks/2389947.html?re ... 89ef3b72c6
(Трябва да се изчака повече време за да тръгне клипа след натискане на бутона СТАРТ, ако външния нет ви е по-бавен)
:rambo:
 

valenti

Потребител
:bravo: :bravo: :bravo: Много се въодушевих от клипчето, БЪЛГАРСКИЯТ войник винаги е бил със едни гърди напред, само дето тези ш....ни политици разтуриха отвсякъде АРМИЯТА!
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Нещо ми се губят някои колеги. :no: Да не заминаха за Морско, Полша? :eek:
 

rashko

Редовен Потребител
Само в убойните зони,те си го мотат,от сутринта им стискам палци и попътен вятър ;)
 

bateiav4o

Потребител
Днес птичките отлетяха благополучно от София на пук на всичко.От утре ще пренапишат историята на фийл таргета дай боже. :bravo:
 

bor1968

Потребител
Дай боже да им върви и да се представят достойно.Ще им стискаме палци.
 
Статус
Заключена за публикации
Нагоре