СТРЕЛБИЩЕ ЗА ВО - AIR GUN SPORT VARNA

6

6.35

Гост
Ани.Митко съм.Трябва вече да отваряте.Надупчих всички дъски в гаража.Ама е къс този гараж.:rambo:
 

Ani Zlatanova

Потребител
:winner: Мите страшен си. Повярвай ми и ние много искаме. Мъжа ми вече откачааа.
Надявам се скоро.
 

Ani Zlatanova

Потребител
Стрелбището в момента не работи, както и целия Гранд Мол.
Щом имам информация кога ще разрешат да отворим ще пиша тук.
 

Sen

Редовен Потребител
За много, Ани, мирни и щастливи, всички по-добри от изминалата :cheers:
 

Sa8o

наказан
Работи ли стрелбището? Взех си пушка и искам да прострелям оптиката, макар и само 50 метра, пак ще е добре за първоначално.
 

Mitkoiphone

Новодошъл
Предполагам работи. Имат страница във фейсбук, намери го там. Отзивчиви както винаги.
 

Sa8o

наказан
Отдавна го направих. Човека не е българин и е много пекан :)
 

Mitkoiphone

Новодошъл
Хубаво е да даваме мнение не само когато е лошо. Останал си явно доволен, напиши го да го знаят хората. Просто не видях пост след твоя и написах. Няма проблем. Ще го посетя и аз в сряда.
 

Sa8o

наказан
Ами човека говори развалено български - ако знаеш английски няма проблем. Взима 10 лв за пълнене на бутилка на 300 бара с водолазен компресор - без значение колко литра е. 10лв на час да стреляш с твое оръжие по мишени до 50 метра. Дадох му да ми простреля и оптиката на 50 метра, бяха му нужни 15тина изстрела да я направи бръснач :) https://www.airgunsportvarna.eu/bg#Range - това е сайта
 

njatanasow

Редовен Потребител
Ами човека говори развалено български - ако знаеш английски няма проблем. Взима 10 лв за пълнене на бутилка на 300 бара с водолазен компресор - без значение колко литра е. 10лв на час да стреляш с твое оръжие по мишени до 50 метра. Дадох му да ми простреля и оптиката на 50 метра, бяха му нужни 15тина изстрела да я направи бръснач :) https://www.airgunsportvarna.eu/bg#Range - това е сайта
Колега за прострелка на оптика са нужни два изстрела!Първия да видиш къде отива,и втория да го вкараш в центъра.Какви 15 изстрела какви 5лева.
 

sts1969

Редовен Потребител
Колега за прострелка на оптика са нужни два изстрела!Първия да видиш къде отива,и втория да го вкараш в центъра.Какви 15 изстрела какви 5лева.
Ба'т Ники, два изстрела са нужни на теб...на доста други колеги не им стига и цяла кутиика. :D Никой не се е родил научен. :cheers: Знаете ли какво ми се иска: Да си спретнем една среща в това стрелбище, аз още не съм го посещавал макар че доста често ходя в Гранд мол. Който има мерак и възможност да дойде, да се видим, да се похвалим един друг с новите придобивки...без състезателна цел, само стрелба и сладки приказки. Тъпо ми е от както "умря" бенчреста в нашият край. :cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
А що не Белослав? На онова високото място, не го помня как се водеше - вила, хотел или нещо друго.
 

sts1969

Редовен Потребител
А що не Белослав? На онова високото място, не го помня как се водеше - вила, хотел или нещо друго.
Не се сещам, подсети ме, че в Белослав съм ходил само в залата на стъклената фабрика преди години. Сега в него район направиха музеят на подводницата.
 

Dominus

Редовен Потребител
Не съм сигурен и аз къде точно беше, но се стигаше по тесен път до едно високо плато. Беше откъснато от света.
Миро със сигурност го знае.
 
Нагоре