СПОРТ!

lubo

Редовен Потребител
Трябва да се целуват дупета, след Ботас се нареждаш и ти!;)
 

njatanasow

Редовен Потребител
Що ли споря с теб.Българо арменче еврейче.Ходи целувай дупето на шефа си!
 
Последна промяна:

njatanasow

Редовен Потребител
Да затова не идваш нали!Така ще ти нашаря дупето ,че няма да можеш да седнеш на него.Предполагам си видял класирането от събота?
 

lubo

Редовен Потребител
От 10 състезания съм те бил 8!!!!!
Не си ми интересен!
Ела при големите пушки
 

njatanasow

Редовен Потребител
От 10 състезания съм те бил 8!!!!!
Не си ми интересен!
Ела при големите пушки
Смешник!Че ти идвал и си на повече от 3-4 състезания
П.П. Очаквах да напишеш че от 10 състезания си ме бил 11 пъти! Типично за теб.
 

lubo

Редовен Потребител
Пич, прекрачваш граници.
Прави се на интересен пред начинаещи!
Пиян си, лягай!
 

njatanasow

Редовен Потребител
Ай де пак ни отупаха! Тез промени този сезон,се отразиха май най зле на Мерцедес!
Баси и отбора с тези ресурси да не могат да си направят айро настройките.Май седем години им стигат.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Може и повече ако мексиканчето не се прави на джигит! ;)
 

Niki

Редовен Потребител
Адаш,починал е Карлос Ройтеман,беше пичага!Мир на праха му!
Има финал на Европейското,нищо не пишете ??Смятам ,че Англия по един или ,,друг,, начин ще стане шампион,но мисля ,че Италия имат по стойностен отбар!!
 

njatanasow

Редовен Потребител
Ами рака не прощава!Да почива в мир!
Колкото за мача....аз съм за Италия,ама не ме питай защо.Може би заради последния мач на Англия с Дания.Малко нечестно спечелиха Англичаните!
 

Niki

Редовен Потребител
От 76г съм фен на Ливърпул, но последните години този мултикултурен футбол не го харесвам! А и Ливърпул не е,, моят,, отбор от 70 и 80г.драйфа ми се от тия нарисувани, намазани с прически на аборигени от Нова Каледония лиглъовци. Може ли онази хризантема от Лийдс дето развява конска опашка да го сравнявам с Марк Видука или Алън Смит? Като ги видя да носят жълти, червени, розави обувки??
 

Niki

Редовен Потребител
Починал е Пол Маринър, таран на Ипсуич от 80 те, начело с Боби Робсън, там бяха и Алън Бразил, Джон Уорк, Гери Мюрен, взеха купата на УЕФА срещу АЗ67, вицешампиони на Англия, не можаха да преборят Ливърпул
 

Niki

Редовен Потребител
Адаш, добро спринтово състезание днес. Алонсо също се представи добре, утре ще е горещо!
 
Нагоре