Русенска група - DANUBE POWER

shaman

Редовен Потребител
Около 70 метра както са сложени масите… иначе до 80 може да се стигне с малко зор
 

pavkata_1234

Потребител
Колеги, тука на работа има един младеж, който прави рап клипове.И аз вчера го питах: " Абе не искаш ли малко Ора , дето имат оръжие, да го "размахват" в клиповете ти.....пък квот дадете"! Каза:" Оооо брат, с най- голямо удоволствие"! Тааа....като почне пак да снима , ще пиша....и който иска може да се включи
 

shaman

Редовен Потребител
С най-голямо прискърбие да съобщя, че "стрелбището" на третия етаж в "кожената" вече го няма :(
Човека продаде етажа :(
Остава само това до "малки трактори", но е доста тъмничко - вече се разлистиха дърветата...
 

nikokolev73

Потребител
аз си ходя на орехите моргуля там хем дебела сянка хем близо няма никой природа там се събирахме на времето но останах само аз
 

shaman

Редовен Потребител
Отивам до "стрелбището" да пострелям малко.. Ако има желаещи са добре дошли ;)
Телефона ми го има по-горе. Може и ЛС тук.
 

Shadow13

Новодошъл
Здравейте колеги, поради форсмажорни обстоятелства издухах въздуха от бутилката за зареждане и търся, кой в Русе може да я напълни на 300бара? Бутилката е 6л, ако има значение.
 

shaman

Редовен Потребител
Днес (09.10.2022) мисля да прескоча към 14:00 до "стрелбището"

Ако има желаещи - може да чукнат :)
 

llcoolj

Редовен Потребител
Днес (09.10.2022) мисля да прескоча към 14:00 до "стрелбището"

Ако има желаещи - може да чукнат :)
Аз можех да дойда, но бутилките ми с въздух не са в мен :( Само пушката ми е в колата, а въздуха в нея ще стигне за 2 барабана.
 

buff

Потребител
Здравейте колеги, имам една стара зарядна станция, която Dominus ми беше направил преди години. Понеже не го виждам да влиза в форума и нямам негови координати, можете ли да ме насочите, кой може да смени бързата връзка накрая на маркуча, че вземах една пушка SPA PR900 и щуцера не влиза в бързата връзка?
 

shaman

Редовен Потребител
Мини през магазина да погледна дали ще мога да помогна.
Ще съм тук до около 12:00 - 13:00 днес.

Асен Златаров 5 е адреса.
 

shaman

Редовен Потребител
Апропо.. След малко мисля да отида до полето да пострелям на по-далечни разстояния...
Ако има желаещи - всеки е добре дошъл ;)
Пътя за София, малко след отбивката за Пиргово точно преди билборда на "Рубикон" има черен път в дясно:
Screenshot 2023-01-02 at 10.07.10.png
 

Stefan_top

Потребител
Апропо.. След малко мисля да отида до полето да пострелям на по-далечни разстояния...
Ако има желаещи - всеки е добре дошъл ;)
Пътя за София, малко след отбивката за Пиргово точно преди билборда на "Рубикон" има черен път в дясно:
View attachment 104345
Към 12:00 ще дойда...
 
Нагоре