Русенска група - DANUBE POWER

Stefan_top

Потребител
Здравейте колеги,трябва да си напомпя бутилката на 300 бара.Елината пак не им бачкал компресора.Писах на Гошо но засега отговор нямам.Друго място някъде има ли? И втори въпрос има ли някой да ми изработи модератор с резба 14х1 ?
 

shaman

Редовен Потребител
Здравейте колеги,трябва да си напомпя бутилката на 300 бара.Елината пак не им бачкал компресора.Писах на Гошо но засега отговор нямам.Друго място някъде има ли? И втори въпрос има ли някой да ми изработи модератор с резба 14х1 ?
Ще ти трябва 18х1 не 14 ! Колко е спешно с бутилката ? ;)
 
7

7842

Гост
Здравейте колеги,трябва да си напомпя бутилката на 300 бара.Елината пак не им бачкал компресора.Писах на Гошо но засега отговор нямам.Друго място някъде има ли? И втори въпрос има ли някой да ми изработи модератор с резба 14х1 ?
На работа съм.Отговорил съм ти.Писал си ми в 16.33 часа и в 17.03 пишеш,че не ти отговарям.Да не очакваш да съм постоянно във форума?
 

Stefan_top

Потребител
На 200 бара е,ще имам за още 1 разходка.А
На работа съм.Отговорил съм ти.Писал си ми в 16.33 часа и в 17.03 пишеш,че не ти отговарям.Да не очакваш да съм постоянно във форума?
Споко колега нямах в предвид,че не помагаш.Просто търся вариант за бутилката.
 

shaman

Редовен Потребител
Следобед може би за последно на закрито :) Някъде към 14:00 до 16:00 ще съм там (най-вероятно) и живот и здраве от другата седмица някъде на въздух ! Ако някой иска да се присъедини - телефона ми го има по-горе!

Събрахме се добра компания новобранци и се забавлявахме доста ;-) Този път снимки няма, но простреляхме с няколко Хатсана - nova star 5.5, flash 5.5 и Hercules bully 6.35.. Колкото и да е чудно и трите пушки се представиха чудесно :)
 
Последна промяна от модератор:

andonov_b

Новодошъл
Здравейте,
въпрос към по запознатите: от къде в Русе мога да си купя прилична пушка за 300-400 лв.
Харесал съм Hammerli Hunter Force 750 Combo 4.5 mm, но я има само в София, а скоро не ми се очертава път на там.
 

shaman

Редовен Потребител
Утре го дават дъждовно.. Май пак ще съм на стрелбището от 14:00 до 16:00. Утре ще потвърдя дали ще ходя... (телефона ми го има н а предната страница) ;)
 

andonov_b

Новодошъл
:) днес си намерих път към София и купих Hammerli-то. Утре мисля да я почистя и след това ще я пробвам.
 

Gatio

Потребител
Здравейте, търся човек с хроно от Русе, който ще ми окаже съдействие да си замеря пушко-пистолета Hatsan Supercharger. Смених му пружината с газова и ми е интересно да разбера каква е скоростта в момента.
 

shaman

Редовен Потребител
Привет.. Мини през магазина ми да ти дам. 0888326289 (Павел)
Или най-добре ела с пистолетчето, хем да го видя, хем да го измерим :)
 
Последна промяна:
Нагоре