Русенска група - DANUBE POWER

nikokolev73

Потребител
А бе някой знае ли тоя човек гледам в олх и в базар.бг някакъв русенец продава нови крал армсове пише алеи възраждане искам една пушка в5.5 да взема ама няма тел даден ХХХХХХХХ
 
Последна промяна от модератор:

Gadnqra

Редовен Потребител
Аз гарантирам за Левент, че е коректен и точен. Много хора си купиха пушки от него и не съм чул за проблем, нито веднъж. Освен това ми е приятел. Много тъпо се получава така, като се пише, без да се мисли.
 

shaman

Редовен Потребител
Утре (събота 13.03) мисля от 14:00 до 16:00 да посетя "стрелбището" да изпробвам BullBoss-a след интервенцията от Николай.
Ако има желаещи - на линия съм !
 

Stefan_top

Потребител
Утре (събота 13.03) мисля от 14:00 до 16:00 да посетя "стрелбището" да изпробвам BullBoss-a след интервенцията от Николай.
Ако има желаещи - на линия съм !
Къде е стрелбището,може да прескоча.Така и така съм натоварил пушката и си търся място...
 

djboby

Потребител
Може и с бира във всяка ръка.Ам, айде де,че новите стрелци май само енергийни напитки жулят...o_O.Това,разбира се ,на майтап.Но с доста от старите муцуни можем да се видим.Shooter,Dominus,Pavkata123,Poacher,Killer.......-с някои повече от година не сме се виждали.
Ти повече от година аз ко да кажа. Та да драсна един ред и аз не съм ва забраил.
 

shaman

Редовен Потребител
Свърших работата.. 14:15 съм на място ! Ако има желаещи да заповядат !
Ако не знаят къде - 0888326289 /Павел/
 
Нагоре