Русенска група - DANUBE POWER

niko_suzuki

Потребител
Някой да ми е намерил столчето забравих го преди десет дена на орехите
 

buff

Потребител
Колеги, някой да знае читав сервиз за градинска техника в Русе, освен този който е на пазара? Става въпрос за двигател на моторна косачка.
 

barbaron

Редовен Потребител
дааа... и тоя до пазара не е читав. Пробвай до ЖП линията зад поделението (края на улица Солун).

Ако е за ремонт - по-добре бракувай и вземи вторъ рака - горе на "Гайката" - от там взехме Хонда - със самоход за 200 български шилинга.
 

buff

Потребител
Благодаря колега. Лошото е, че след смяна на сегменти се появиха един други проблеми.....
 

barbaron

Редовен Потребител
Благодаря колега. Лошото е, че след смяна на сегменти се появиха един други проблеми.....
Ти си знаеш! Върви виж какво ще ти кажат, че поне познават времето и парите. Тази година има много работа за тези машинки и съответно има доста излезли от строя.
 

buff

Потребител
Абе вкарал съм се в един филми..... след ремонт не мога да я ползвам, щото многоооо трудно пали студена, с едни магии само и ми се говори за разпределителен вал и един пари и срокове.... Иначе бях доволен от машинката. МТД, шести сезон кося около два декара с нея.
 

niko_suzuki

Потребител
Като я направиш върви окоси на орехите че много трева не можем да пукаме с пушките
:rambo::cheers:
 

nikolai89

Редовен Потребител
Някой скоро ходил ли е на орехите? След тези дъждове сигурно тревата пречи за далечно разполагане на мишените. Мисля утре да се пробвам.
 

pavkata_1234

Потребител
Днес ходих на Люляка, Дунава се е дръпнал доста и е идеално за стрелба.Тук там се виждаха плажуващи , но бяха доста далече.Имаше сянка и нямаше грам вятър!
 

nikolai89

Редовен Потребител
Предлагам да се съберем няколко доброволци и с косачки да окосим на орехите и да вземем да си организираме едно събиране. Всеки ще отдели 2-3 часа някоя събота да постреляме и да си кажем някоя приказка. Може да си разпечатаме мишени във формата на гълъби и зайци и да си направим нещо като мини състезание, но без ограничения в джаули.
 

Dominus

Редовен Потребител
Аз утре ще си търся някъде да пострелям. По въможност баиресто и сенчесто. Ще нося две механични мишени за нормални пушки. Ако някой иска може да стиковаме нещо.
 

nikolai89

Редовен Потребител
Аз утре ще си търся някъде да пострелям. По въможност баиресто и сенчесто. Ще нося две механични мишени за нормални пушки. Ако някой иска може да стиковаме нещо.

Аз съм ЗА. Изберете място и час и да се съберем. Освен за орехите, друго сенчесто не знам, но там има много трева
 

nikolai89

Редовен Потребител
Днес ходих на Люляка, Дунава се е дръпнал доста и е идеално за стрелба.Тук там се виждаха плажуващи , но бяха доста далече.Имаше сянка и нямаше грам вятър!

Колега, къде е този люляк и има ли сянка
 

barbaron

Редовен Потребител
Колега, къде е този люляк и има ли сянка

срещу х.Приста - там където те водих да стреляме с хасана, когато го купуваше от мен. Сянка има, но сб. и неделя много плажуващи щъкат. Иначе мястото е много добро - големи дистанции и всяко попадение се вижда къде е - дори да е извън целта. Няма шанс да се "гръмне" някой, защото има видимост голяма. Сянката може да си я носите и да си я забиете в пясъка. Жалко, че няма да мога да присъствам - там ми е любимата зона за разходка.
 

nikolai89

Редовен Потребител
Номера ми е 0897912379, който иска да звъни и да се разберем къде ще отидем да стреляме
 

pavkata_1234

Потребител
Аз утре трябва да сменя едни накладки и после съм свободен.Мисля пак да се пусна да попуцам на същото място
 
Нагоре