Регионално 9-10 април.Пловдив."златната съчма"

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата

andi

Редовен Потребител
Жоро , знаех си че ще се изкефиш много точно на тези снимки ! Скоро ще имаш достойна конкуренция вкъщи !
То , като се замисля доста твои "рожби" се представиха достойно днес пред Създателя си ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Разгледах с огромно удоволствие всички албуми и снимки. Браво, страхотно сте си изкарали! Като трябва да пътувам - ме домързява, после - съжалявам. :D :cheers:
 

njatanasow

Редовен Потребител
Аз също искам да благодаря на организаторите за положения труд и "нерви"(а те не са били малко)
В крайна сметка всичко е добре когато завърши добре :D Мисля, че всички останахме доволни.
Надявам се да има повече такива срещи. :bravo: :bravo: :bravo: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
MAD MAX написа:
Разгледах с огромно удоволствие всички албуми и снимки. Браво, страхотно сте си изкарали! Като трябва да пътувам - ме домързява, после - съжалявам. :D :cheers:
Няма снимки от вечерта в "Бунара" че тогава повече ще съжаляваш ;)
Следващия път ти е ред да не те домързи.Запазвам ти място на трапезата :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Трябваше и аз да дойда :wall: Поздравления за добрите резултати, само да попитам групите от център до център ли са мерени или по краищата (както и предполагам) че резултатите при до 16 J са впечатляващи, доста изравнени сили бих казал ;) :cheers:
 

angelmr

Редовен Потребител
soundmax написа:
Трябваше и аз да дойда :wall: Поздравления за добрите резултати, само да попитам групите от център до център ли са мерени или по краищата (както и предполагам) че резултатите при до 16 J са впечатляващи, доста изравнени сили бих казал ;) :cheers:

Резултатите до 16 щяха да са още по-впечатляващи ако го нямаше едно гадно завихряне заради което в определени моменти стрелбата си беше чисто тото. И все пак най-впечатляващото е че 1 и 3 места се заеха от стрелците в коридора намиращ се най-близо до отвора от който идваше проблемното течение. Но опита си казва думата. Аз бях като в небрано лозе с тези завихряния, как те ги хващаха, на мен не ми е ясно. :clap:
 

братушка

Редовен Потребител
Знаех си, че масичките ще влезнат в употреба ;) :D
023012127.jpg
 
A

Anonymous

Гост
Това е специална тактика,на стрелеца като му замирише :meat: и се рацентрова;) ;)
 
Нагоре