Регионална среща Варна - 31 Октомври - 2 Ноември 2008

A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Б&#10

Аз си лягам,но ви моля решете до утре сутрин до 9.00ч дали да тръгваме от Русе или да ходя да си бачкам,Благодаря!
Имайте предвд че събота Ангел ще дойде с жена си и детето направо от Шумен от състезание то на дъщеря си!
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Бункера

Бе давайте да се събираме у Руук-ито, че ми се пуца яко и ми се пие Иводок-ски пелинец...то не се трае вече :yahoo:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Бункера

Доколкото знам за петък аз, Бай Ачо и жена му . Руук, Ив , Здравко и Джоржи . Събота Петьо и Мах
 

poacher

Потребител
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Бункера

За кое село си говорим все пак?
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Бункера

Има сигурни 3 двойни легла и 4 единични. Леглата са в 1-ва стая двойно+1-ца, втора стая двойно, трета стая 2 единични, 4-та стая (първия етаж където ще се събираме) 2-но + 1-ца. Не нзма дали ще е свободна къщата на вуйчоми или ще си идва на село. Места можем да намерим и в наща, но ще е дюшек на земята и толкова. Който не се притеснява,че може да му се падне да е на двойно легло с друг мъж или да спи на земята, да заповяда.
Селото е Близнаци (Горен Близнак) на 3-4км от поделението.
Както казах ще се отоплява само стаята където ще бъдем.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Бункера

Aз съм за имам и спален чувал :cheers: ;) :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Бункера

Значи е решено. Варненци се събираме, а русенлии, както си решат. Само искам да знам кой ще дойде най-рано (от варненци или русенлии), че да отида да запаля печката и да пооправя малко. Като си поразтоварят багажа и можем да отидем да постреляме, ако дойдат по-раничко, който ще идва.
Ачо с жената, Светльо, Здравко, Джорджи и Ив ги чакам в петък, ако някой дойде в събота не е проблем. Макса и Петьо в събота около 6:00 часа ;). От Русе се надявам да дойдат поне 4-5 човека (без значение кой ден са си избрали), но ако е петък, кажете към колко ще сте тук. аз мисля утре сутрин още да съм там, но ако закъснея да знам, какво и как да обяснявам.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Бункера

И аз съм "ЗА",имам квото трябва ,само че искам самостоятелно легло/дюшек ,може и на земята :quiet: :no:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Бункера

Здравко теб не мога да те оставя да спиш на земята. :) Вънка под терасата има един диван, ще го запазя за теб. ;) (майтап, че там ще те сложа). То като сложя няколко като теб сами на земята, на сутринта да не ви намеря на един куп. ;)
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Бункера

Добре , аз решавам да тръгнем.
Който дойде пръв избира мястото за спане. :p
Пък каквото стане.
Не може да е по-зле от казармата.
Дано и другите се навият.
Ако се навият в 10 тръгваме от РУСЕ, Ама сме пеша така , че не ни чакайте преди 16:00.
Акела , нося ти една работа дето ми поръча , ама май си се обзавел вече.
Ама не е проблем.
Серията е лимитирана ;).
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Бункера

ivodoc утре ще говорим :cheers:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Бункера

http://www.tourism-bg.net/hiji/44_hija_veteran.html
Що не провери някой как стоят нещата тук.
Аз изгърбих Хруп да пита утре , ама ако някой може също да направи това нека опита.
Само цените да не са непосилни, че с тая криза , а и коледа наближава и разходите драстично се покачват.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Бункера

Нали не мислиш, че ще става в близост до нея да се :rambo: ?
И аз споделям дискомфорта на Добри, но за жялост има едни цигани в посоката в която е удобна за стрелба от къщата. Не ми се рискува да стреляме, че има животни и хора. Не че няма една каменна постройка по която може да се пуца, но пак казавам съображенията си да не го правим - хора, животни(домашни).
Малко снимки от гуугъла на пътя за къщата. Тук, тук, тук и тук. Утре(т.е. днес) няма да бързам да тръгвам. Ще изчакам да видим, до къде ще я докараме с някое друго място. Аз така и не разбрах, кой ще идва най-рано, че да знам до кога да изчаквам.
Тук може да ги изтеглите архивирани снимките. Файла е 111213.rar
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Бункера

Като се разбере какво става с хижата (аз получих непотвърдена информация, че е затворена по това време на годината, но не съм се обаждал да питам), ще е ясно вече къде и как ще бъде. Ще помоля, ако събирането остане за къщата, на който не му е проблем да си вземе по едни чехли. Ако беше лятото, нямаше да има големи проблеми, но сега е мокро и кално навън, та ще е желателно да не се ходи с обувките вътре. Знам, че са много неудобствата, но не виждам, нещо сериозно, което да спре някой (само малко мястото за спане :) )

П.П. Нарочно пиша ново мнение за да се упне темата.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Бункера

rook даи си тел на моите ЛС.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Бункера

Някой провери ли за х.Ветеран и Х. Черноморец.
И двете са до Галата.
На 15 км. път от Варна , близо до Фичоза?
Айде де , размърдайте се.
Рук остава като вариант , ама ако може да се установим другаде , защо да тормозим човека и себе си.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Б&#10

Да аз званях на всички хижи около Варна 90% не работят
От 6.00ч съм почнал да търся хижи и да званя
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Бункера

Аз се изчерпах - където кажете - там съм. Организацията на ROOK ми изглежда най-переспективна. Аз просто ще се прибирам да спя в къщи и ще идвам за стрелбите - ей го къде е!
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Бункера

Абе е..... ма...... ние тръгваме пак квото ще ства ще стане някой ще ни посрешне ли и каде да дойдем
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА (28,29,30 Ноември 200:cool: хижа Бункера

Говорих с хижа Горски Извор. Хижата е свободна за днес и за утре. Това беше хубавото. Цените са както съм ги сложил във варненската тема, а "2 При наемане на цялата леглова база и ползване на банкетна зала ден
72.00 лв." се тонася за самата зала. Ако наемем всички легла 5 стаи по 50,40лв(нощувка) + ВИП-вилата 122.00лв (на ден/нощувка), то банкетната зала ще е само 72 лв на ден.
Ако са се изчерпали вариантите, казвайте, че да тръгвам за село. Пак питам кой, към колко се очертава да дойде. Да не стане така, че да дойдите преди мен :) или пък с някои да сме отишли на разходка из гората, а да трябва да посрещам други. Телефона трябва да ми го знаете.
 
Нагоре