Регионална среща - ВАРНА - 31 Окт 2008

cdman

Администратор
По повод организиранети на регионална среща във Варна.
ОБОБЩАВАМ
Определена дата за срещата е 31 октомври ,1ви и 2ри ноември 2008
Ще се проведе на хижа Бункера,намираща се на 30 км. от Старо Оряхово
и на 8 км. от с. Гроздьово... и на 2 км. от горско стопанство Шерба.
Пътя до нея е асфалт и е идеален.
Хижата е в гората и има удобни места за стрелба.
Хижата е на два етажа,има 2 битови стаи .
Една за около 30 човека и една по малка.
Има и хладилник.
Отделно си има място, с 2 ел. скари, котлон и две барбекюта
за дървени въглища/които трябва да си донесем/ отвън.
Храната и посудата естествено сами ще си я осигуряваме... и пиенето разбира се.
Отоплението е с печки с дърва.
Дърва има нацепени.
Стаите са нормални и ще се харесат дори и на жени.
Телефоните там нямат обхват.
Цена нощувката е 4.50лв , като се плаща и 20 лв за ползване на битовата стая.
Това означава , че е толкова евтино, че цената е излишно да се дискутира .
Предполага се, че за храна сами трябва да се погрижем (както на Узана).
Резервирана за 31.10 , за 20-30 човека за да не увиснем .
Моля да започне преброяването за регионалната среща (обхваща балканския регион + още малко).
С една или 2 нощувки да бъде, всеки сам си избира.
Повечето(да не казвам всички) от Варненската група ще бъдат с две, т.е. ще са там от 31.10 до 02.10.2008г. Надявам се на такова присъствие от страна на Русенската група.
 

cdman

Администратор
Re: Регионална среща - ВАРНА

Нарочно отворих нова тема за събитието - понеже пробвам новата функция календар ;) . Също занапред мисля всяка отделна среща да бъда извадена в отделна тема а не във общата.
 

NATAN

Потребител
Re: Регионална среща - ВАРНА

Регионалната среща е в разгара си, народа така пуца че гората натежа от към единият край ;)
Дойдох да взема жената и отново съм на линия. Мястото е направо невероятно а условията супер!
 

st_beer

Редовен Потребител
Re: Регионална среща - ВАРНА

Ето първото клипче от срещата не зная как да дам точните координати но може да го дръпнете от тук:
http://www.airguns.bg/files/st_beer/
името е Regionalna_sreshta_01.11.08.avi
Това е от мен за няколко часа присъствие. Изкарах си прекрасен ден с хубави хора
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА

:) че кога свари да се върнеш,че и да пуснеш клипа :bravo:
 

st_beer

Редовен Потребител
Re: Регионална среща - ВАРНА

Ето и линк http://picbg.net/album.php?u_id=30970DmnkF към снимки от срещата. Моите хора не са снимали много и са наблегнали май на семейни снимки. Роок обаче снимаше през цялото време на иводок съпругата също така че ще мисля че ще има много снимков и видео материал.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: Регионална среща - ВАРНА

Ами срещата мина чудесно. Времето - приказно, обстановката - прилична(с някои екстри за воайорите :eek:), хората - много! Какво повече можем да искаме освен едно - ДА СА ПО-ЧЕСТИ СРЕЩИТЕ! :bravo: :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: Регионална среща - ВАРНА

st_beer написа:
Ето и линк http://picbg.net/album.php?u_id=30970DmnkF към снимки от срещата. Моите хора не са снимали много и са наблегнали май на семейни снимки. Роок обаче снимаше през цялото време на иводок съпругата също така че ще мисля че ще има много снимков и видео материал.
st_beer много й ходи на фанелката на жена ти тоя Революшън - да вземеш да й купиш един! :pardon:
 

st_beer

Редовен Потребител
Re: Регионална среща - ВАРНА

@MAD MAX
Сега я обработвам по въпроса :lol: :lol:.Важното е че много и хареса срещата и изявява желание пак да е сред нас което ме радва много. А апетита както всички знаем идва с яденето ;) ;) ;)
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА

st_beer написа:
@MAD MAX
Сега я обработвам по въпроса :lol: :lol:.Важното е че много и хареса срещата и изявява желание пак да е сред нас което ме радва много. А апетита както всички знаем идва с яденето ;) ;) ;)

Когато си сред готини хора и готина компания, винаги е забавно, къде ще иде, че няма да й хареса ;) ;) ;)

П.С. Тая (за мен), може би беше най-хубавата ни среща досега (може би най-вече заради мястото)!
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА

Мастото беше невероятно. В началото даже не ми се хващаше пушката, само се въртях и разглеждах.
 

st_beer

Редовен Потребител
Re: Регионална среща - ВАРНА

Тогава нека срещите се провеждат на тази хижа. Мястото наистина е прекрасно. Пътя до него е много добър бих казал. Все пак е хубаво и да има разнообразие на местностите иначе ще омръзне на едно и също място. Всичко беше супер за мен макар и за няколко часа за :'( не можах да присъствам :cheers: :cheers: но поне се :rambo: :rambo: :rambo: :rambo:.
 

poacher

Потребител
Re: Регионална среща - ВАРНА

Прекарахме много готино :bravo: :cheers: Изкефих се максимално от мястото и компанията :yahoo:
Който не беше да гледа снимки и да се пука от яд :wall:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: Регионална среща - ВАРНА

Като реновират "Здравец" ще отидем да я видим!
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА

A някой случайно да е взел една риза, която забравих?
Карирана сиво-зелено-бяло, забравих я в "банкетната зала".
Ако не е, здраве да е.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Re: Регионална среща - ВАРНА

За срещата само една дума.
СУПЕР.
За ризата....тъкмо се обзаведох с една риза и Добри ме издаде.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Регионална среща - ВАРНА

Радвам се че ви е харесало... много съжалявам че нямах възможност да дойда даже и в събота вечерта... но поне остана удоволствието че сте си починали както трябва... остана да почерпите следвщия път... :cheers:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Re: Регионална среща - ВАРНА

Нв стига, че ви посрещахме , ама и да ви черпим ???
Ама ако почерпите.....може :p :cheers:
 
Нагоре