Регионална група Ловеч & Троян

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Разхождам си песа всеки ден. Където има трева джвака, а където няма е кал...
А за в Неделя дават силен вятър.
 

stannii

Редовен Потребител
Здравейте! Ако ми позволите ето терен:https://www.google.bg/maps/@42.9125195,24.7816206,328a,35y,5.66t/data=!3m1!1e3 Има и гора, има и поляна. Затънтено е и едва ли някой ще ни безпокои. Орешак е само на 6км-това по повод бирите.:cheers: Може и събота, може и неделя , а може и двудневно да се направи, ако има желаещи- един е сигурен;)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Последно есента като минавах оттам тревата беше доста висока, обрасло е с храсталаци, не е това, което изглежда на гугълмапса.. Лятото може и да коси някой, но сега едва ли става. По-чисти изглеждаха поляните над овчарника, но там има къщи.
А то, кога е за тоз район, ей де е отгоре Д.Маргатина.....
 
Последна промяна:

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Днес след работа ще изляза да обиколя поляните при мен като резервен вариант. Все пак е по далече.
 

stannii

Редовен Потребител
Ами терена съм го обходил малко преди последния сняг,тогава тревата беше полегнала, а сега предполагам още повече. Както споменах има и гора и мишените могат да се закачат по дърветата. Затънтено е и никой не би ни безпокоил, поляните над овчарника са частни и не мисля, че е удобно там. Но трябва наистина Павката да си каже мнението, дали става трасето. Аз ще съм там от петък вечерта или събота рано сутринта. Има възможност за скара и разпивка след стрелбата.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Гледам времето и се чудя. Дават го за малко дъжд към обяд в неделя. Ако искате да наредим 15-20 бързи в неделя при мен има две места които са ок . Въпроса една дали ви се пътува за по бира с козунаци ;)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Идеята е добра. Ако има мераклии, за да разделим разходите по транспорта аз съм за.
 

stannii

Редовен Потребител
Павка, събота и неделя съм по Орешака. С удоволствие ще ти предложа транспорт до там и обратно:)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Огито отпада, че е на работа в неделя. Вариант е мястото което предлага Стан на Патрешкото. Ма няма нещо мераклии. Пък го дават и дъждовно.
 

stannii

Редовен Потребител
Ами аз от събота сутринта ще бъда там, и ще си стрелям така или иначе;). Ако желаете заповядайте, много бих се радвал!:)
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Там където правите Балкантрейд не става ли та даже има и покрив.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз неделя съм до 14 часа на работа. Ще мина да ви видя после.
 

stannii

Редовен Потребител
Става, където кажете и където е най-удобно, стига да се организираме и постреляме малко заедно:). Аз лично имам нужда от много тренировки и не бих пропуснал хубавото време независимо къде;) За съжаление неделята май ще е дъждовна, но утре (вече днес) времето ще е супер и рано сутринта тръгвам към Троян пък каквото дойде...:sniper2:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Където правим Балкантрейд, мястото не позволява да се направи трасе за един час. Предвид неблагоприятната прогноза за времето ще е по-добре да го отложим. Да биете толкова път и да ни вали, не се връзва
 

stannii

Редовен Потребител
Привет съфорумци! Сега тръгвам за село Патрешко над Орешак. Днес следобед и утре цял ден мисля да потренирам за предстоящото състезание в Асеновград . Празници са все пак, но който желае е добре дошъл да се присъедини. Бих се радвал много. Ще бъдем две пушки - моята и на жената.;) За всеки случай оставям и телефон: 0888451703-Станислав. Весели празници на всички!
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Да съживим темата. Днес ще постреляме, с любезното съдействие на Стан и Деси:bravo::rambo:
 
Нагоре