Регионална група Ловеч & Троян

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте,приятели,от няколко дена ми се върти идеята,да си направим една среща,ако желаете тази събота тъкмо ще тренирате за Асеновград.Колегата Станчев може да ни е домакин,че е на средата.
Хем да постреляме,да се видим пък и някоя скара да направим.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Идеята за срещата е супер Влади, но тази седмица е Асеновград. Може би следващата.
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Аааа извинявам се нещо съм се объркал с датите,еми може пък ако не все топло време идва.
Е разбира се всеки който му се идва да заповяда.Много път ми се събира тия дни и нямам възможност за Асеновград,дано за Пловдив да мога.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Колегата Станчев може да ни е домакин,че е на средата.

Няма ядове!
При мен е полендашка история... т.е. равно без наклони.
Единствено надлъгване с вятъра. Мишените ми са в Павката от Троян.
Но можем и на хартия да си стреляме.
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Тази е състезанието,другата аз поне липсвам и идва цветница,ако сте желаещи и при добро време.
За мен лично самото мероприятие е важно не толкова терена и мишените.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
И при мен винаги може стига да не е кално казате и го правим няма значение къде
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте,нещо като за тази неделя?Знам,че се пада празник,но все пак,ако има желание може да направим нещо.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Мишени има, ама къде да ги наредим за да удобно за всички. Аз съм за. Относно инвентар имаме всичко.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Слави, ако каже накоя поляна в Умаревци. Да наредим 20 мишени, да ги грънмем по два пъти и да пием по две бири. Инвентара го има, ще трябва час да ги наредим само. Наградният фонд от мен.:rambo::rambo::cheers::cheers::winner::bravo:
 
Последна промяна:
Нагоре