Регионална група Ловеч & Троян

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Значи!!! :cool:
С Илиан се разбрахме да тръгнем от Сливек към 12:30 и към 13:00 да сме в Центъра на Троян.
Значи моята кола сме я уплътнили с двама :rambo: :rambo: и трима футболиста ;)
Така че ако има други мераклии от Ловеч, да си организират отделен транспорт :exclaim:
 

st_beer

Редовен Потребител
И да не си забравите фотоапаратите да увековечите първата среща на групата ;) ;) ;).
@shstanchev
Да приготвиш пържолите и бирите че имаш да черпиш за нова придобивка. И да не се напиете преди стрелбите ;) ;) ;) ;) ;)
Пожелавам ви много хубав ден с пълно безветрие и много слънце :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Ако ми беше по близичко щях да запаля и аз колата да дойда да се видим.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колеги развам се, че се видяхме вече на живо.
Това е един добър ден за регионалната група.
Прекрах отлично днес и се радвам, че се запознах с такива готини хора. :cheers:
Надявам се, че това няма да е епизодична сраща и ще продължим в този дух.
Хубаво е да стрелях в приятна компания. :bravo:
Слави почерпи подобаващо за придобивката.
Да му е честита и да го радва много.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
И така.
Регионалната среща бе на много добро ниво. Някои се представиха отлично на големи дистанции... :rambo: Някои огъваха винкели със Суматра-та ;)
Доволен съм от днешния ден! Колегите са готини пичове! Ама никви пиячи на бира... Ама нейсе ще ги науча :cheers:
а ето и кратък снимков материал
 

Attachments

  • IMG_1582_2.jpg
    IMG_1582_2.jpg
    146.3 KB · Прегледи: 215
  • Picture 080_2.jpg
    Picture 080_2.jpg
    361.1 KB · Прегледи: 217
  • Picture 079_3.jpg
    Picture 079_3.jpg
    369.4 KB · Прегледи: 224
  • IMG_1573_3.jpg
    IMG_1573_3.jpg
    284 KB · Прегледи: 219

ilian

Потребител
Няма да е епизодична,ще огледам едно място и ще пиша :write:сигурно ще стане мястото и ако има възможност събота или неделя ако се разберем :rambo:
 

caspar

Потребител
Здравеите на всички земляци и аз съм от Троян или по точно село Врабево за които го знае,скоро ще си идвам и ще ми бъде приятно да се запозная с вас,и да постреляме.Така ще бъда член на наи голямата група Варненската и наи малката хаидушка чета :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Тъкмо ще видя тая бутилка дето ще я зимаш и ще кажеш дали си доволен :) Пиши като идваш насам.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Чакаме да се обадиш. И ние ще се радваме да се запозанем.
Ще пренесеш опита на Варненсакта група в нашата чета. :cheers:
 

ilian

Потребител
Днес със Слави огледахме мястото и става за :rambo:.Значи намирасе до Казачево,по пътя за Горно Павликене.Има една рекичка и отбивка напътя,от ляво и дясно са само поляни. :)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Към петък да обсъдим варианта къде да се видим колеги.
 

ilian

Потребител
Дано да не вали :'(.Ако искате да се разберем за събота,че в неделя го дават да вали и вятър ??? Какво ще правим
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Пичове СБОР! :rambo: :rambo: :rambo:
Днес с Илиан-ката ще пуцаме на една сгодна полянка между Сливек и Казачево.
Ориентировъчен час 13:00.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Надявам се да се те си изкарали добре момчета.
Съжалявам, че немога да се присъствам тазии другата седимица на стрелбите, но имам малко странични мероприятия.
Смятам после да наваксам изгубеното. :cheers:
 

ilian

Потребител
Еее постреляхме ;) :p Абе тея чашки свършват много бързо,докато се усетя и една кутия от сръбските замина :crazy:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колеги, и аз пострелях, но си бях по Козлодуйско.. Та с едни приятелчета следобеда замина по поречието на р. Огоста. Тия "Баракуда мач" не били чак толкоз лоши. Като има фанах цаката - шише от масло на 90 м почти от всеки път.. :) още с оная смотаната оптика ;) :)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Весели празници на всички :rambo:
Мен не ме търсете тия дни! Отивам подкрепление към Ямболската група.
"обмяна на опит" в дисциплини :rambo: и :cheers: докато клекна :crazy: ;) ;) ;)
 

ilian

Потребител
И аз днес пострелях доволно много ;).И какво установих без оптика съм по точен,или аз нещо бъркам с тея оптики или все попадам на куци бройки :-\ Колегата Станчев отнесе пушилката за Ямбол и аз сам :'(нямали други хора от Ловеч да четат форума,да се обадят че дасе съберем ида :rambo: :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
По моя край съм си Илияне, иначе щяхме всеки ден да пуцаме.. Пък и счупих Асаня... та сега съм повече във форума отколкото на полето :)
 
Нагоре