РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

azzaro

Потребител
Нали знаете "Има нещо гнило в Дания"!!! Какво да очаква човек от невъзмъжели мъже, едни си слагат парафин в п..ките,други колят беззащитни делфини ,трети са просто като Азис :crazy: А и кои е казал че евроидиотите са по-малко идиоти от другите???
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
svako написа:
http://www.youtube.com/watch?v=4e3izGdCufM

А това са цивилизованите датчани от европейския съюз....!!!???!!!???


praetorian написа:
Брей, каква е тази касапница бе :eek: толкова ли няма какво да ядат тез лешояди, че така мъчат и затриват животните.До тях ли допряха...

Ето филима : http://www.zamunda.net/details.php?id=208858&hit=1
 
A

Anonymous

Гост
Мани ги тия.Това е промишлен риболов,наще промишлени не са по-добри!Добре е,че в Черно море не се толкова големи. :wall: :stop:
Ходил ли е някои на риба тези дни?
По-точно на искъра или някъде около София.Имал ли е проблеми с властите или нещо от тоя род свързан с забраната за риболов.
 

rivan

Редовен Потребител
генерал написа:
Ходил ли е някои на риба тези дни?
По-точно на искъра или някъде около София.Имал ли е проблеми с властите или нещо от тоя род свързан с забраната за риболов.


К,ва забрана бре, к,ви 5 лв!
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Това са глупости.
Всичко е тръгнало от една объркана публикация, и както винаги "кучетата" се разлаха в глас.
Това е трябвало да си бъде стандартната публикация със забраната, която се публикува всяка година и се забранява риболова все на едни и същи места, все по едно и също време поради зарибяване, хвърляне на хайвер или други съображения.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Не е променено нищо с тая публикация.
Каквото си е било миналата година, това си е и сега.
 
A

Anonymous

Гост
Dejmos написа:
генерал написа:
А дали не е те тая:
http://www.mzh.government.bg/Articles/4 ... 093750.pdf ? ;)
Ако я прочетеш, ще ти минат опасенията.
Има ли значение? :goodbye:
Не спори с ГЛУПАК!
Ще те свали на нивото си и ще те бие с ОПИТ.
 
A

Anonymous

Гост
Пускам ти линк към заповедта, откъдето можеш да се запознаеш със забраната, вместо от изсмуканите от пръстите журналистически сензацийки. И съответно да си ходиш за риба без притеснения. Но...:
"Не спори с ГЛУПАК!
Ще те свали на нивото си и ще те бие с ОПИТ."
Как да го разбирам това?!
 
A

Anonymous

Гост

Grimit

Потребител
Вариантите са няколко. Преди известно време и аз получих подобен пиперлив отговор от същия човек ! Можеби визира себеси ?!
 
A

Anonymous

Гост
За това е по-добре да приключим!
Наистина.
"Няма добро ненаказано"

П.П. Къде в случая е пиперливото?! В това, че ако прочете истинската заповед, която си направих труда да търся отново, колегата няма да има опасения да си ходи за риба? :eek:
Аз също съм рибар, също бях притеснен от публикациите, но след малко проучване, нещата ми се изясниха.
 
A

Anonymous

Гост
Grimit написа:
Вариантите са няколко. Преди известно време и аз получих подобен пиперлив отговор от същия човек ! Можеби визира себеси ?!
Да точно така.За това е по-добре да приключим!
 
A

Anonymous

Гост
И от студа не й пука.
Вероятно бутилката на заден план има нещо общо :D
 
Нагоре