РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Раше ти ме удари в земята с тия кленчоци,ама да не изоставам много назад
25136DSC00047-med.JPG

25136DSC00046-med.JPG

:cheers:
016147095.jpg

и резултата
016147099.jpg
 

st_beer

Редовен Потребител
Хоби било пушките ;) ;) ;) ;) ;). Колко скрити таланти имало в тоя форум с другото хоби риболова. Напълнихте ми душата направо :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 
A

Anonymous

Гост
Рашо ти направо ме заби в земята с тоя шаран браво сподели каде е това място та и ние с Еро да си хванем по един.
Не само добър стрелец е Рашо а и добър рибар :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Как не си виждал?
Ами оня добитък, дето твоята съседка го извади от Лома?

///EDIT
Нали с теб слязохме да го гледаме, когато Ема ти се обади.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Аз него не го видях.
Занесли са го на барчето при жена ми да го теглят.
 

dinkata

Редовен Потребител
st_beer написа:
Хоби било пушките ;) ;) ;) ;) ;). Колко скрити таланти имало в тоя форум с другото хоби риболова. Напълнихте ми душата направо :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

+1 ! Като гледам и аз колко много от колегите са и рибари и веднага ми се врътна една идея в главата.... дайте да вземим да правим националните сбирки около язовири за да има и допълнителна състезателна дисциплина :)
 
A

Anonymous

Гост
Като гледам тия щуки...
Аз понеже нямам снимки с пресни такива, ето малко изсушени. По принцип дребните не ги пазя като трофеи, но от тях се получават добри моливници.
DMC_1477.jpg

За опашката най-отдолу :quiet: не е участвала пряко въдица, нищо че я добих по време на риболов.


П.П. Малко е тъмна снимката, но фотоапарата ми е с батерия от ГСМ, която е вече доста стара и не може да даде ток за светкавицата. Държах го 3 часа на зарядно за да направя снимката и още 1 за да има ток за прехвърлянето в компа :(
 
A

Anonymous

Гост
Ето такива:
http://forum.airguns.bg/http://forum.ai ... 774#p21774
Наистина големите не са подходящи. Затова си запазих и по-малките.
Мислех следващия моливник да е от 3 или повече глави, наредени в кръг с долната част навътре. Бяха 5, но при преместването май съм потурчил едната. От друга страна, с 5-те щеше да стане баси моливника, аз толкова моливи на едно място не съм виждал.
 

djboby

Потребител
Динка ако се направи такова събиране групата няма да ме земе. Понеже съм много добър рибар :p
 

dinkata

Редовен Потребител
djboby написа:
Динка ако се направи такова събиране групата няма да ме земе. Понеже съм много добър рибар :p

Няма да е лошо ! В състезанията по стрелба може да не влагам всичко от себе и да са боря задължително за медали ама при евентуално такова състезание ше бъда подготвен ;) :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Боби лови рибите още във въздуха...преди да са кацнали.
 

Иван Димов

Потребител
Това е една малка част от риболова на 30.11.2009
Пожелавам на всички колеги подобна слука. ;)
 

Attachments

  • Picture 426.jpg
    Picture 426.jpg
    465.2 KB · Прегледи: 136
  • Picture 433.jpg
    Picture 433.jpg
    428.8 KB · Прегледи: 100
Нагоре