Пушки за Field target и спорт - мечта или реалност

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Днеска - екзотика, утре - в куфара под леглото! :) Идея на Parabellum



ftgun4.jpg


ftgun5.jpg


ftgun2.jpg


ftgun3.jpg




ftgun7.jpg


ftgun8.jpg


MK4_Platinum-1025b.jpg


main.php5
 

cdman

Администратор
Незнам защо ама мен все към последната снимка ми ходят очите , Air Arms Ev-2 , гледам обаче че и доста модели на Щаер се изполват по състезанията. Което ме навежда на въпроса , някой има ли идея от къде може да се купи Щаер ?
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
cdman написа:
Незнам защо ама мен все към последната снимка ми ходят очите , Air Arms Ev-2 , гледам обаче че и доста модели на Щаер се изполват по състезанията. Което ме навежда на въпроса , някой има ли идея от къде може да се купи Щаер ?
Можеби от тук http://www.airgunbuyer.com/Showproducts ... bCat=Steyr ама пак Full UK Power .
Или от тук http://www.bow-gun-hunting-sports.com/daystate.htm .
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Пушката от поста на Фатален да ви прилича на нещо "дежа вю"!

br3.jpg
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
MAD MAX написа:
Пушката от поста на Фатален да ви прилича на нещо "дежа вю"!

Явно ги правим ние и изнасяме, но все още нелегално. Та за това си ги представят като техни :mad:
А на снимката е поседната модификация. ;)
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Който я е виждал, знае за какво става дума.
Жалко, че на Жоро (Перил), напоследък не му остава време за това хоби.
 
A

Anonymous

Гост
ivodoc написа:
Който я е виждал, знае за какво става дума.
Жалко, че на Жоро (Перил), напоследък не му остава време за това хоби.
Така беше. Скоро очаквайте приятни изненади от майстор Перил ;)
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ха дано.
Ще се радваме да видим него и новата му рожба. :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
В този сайт излизат добри пушкала втора ръка. Който е в час с немския, може да попита конкретния продавач дали ще изпрати до БГ. Ето една оферта.
 
A

Anonymous

Гост
Може за Бг, ако не пише това:
Versand: Käufer trägt Versandspesen, KEIN internationaler Versand (NO international shipping)
Ако пише Versand: Käufer trägt Versandspesen, internationaler Versand (international shipping), нямаш проблеми. :)
Макар че, всяко правило си има изключения: http://www.egun.de/market/item.php?id=2009743. Купувачът съм аз. ;)
А това: http://www.egun.de/market/item.php?id=2098411, беше в понеделник. Без наддаване, крайна цена, същата посока... :-[
 

DANNY

Редовен Потребител
Да сабудим и още една "заспала" тема :) с едина красова Feinwerkbau с кастъм приклад. Силно приличащ на Римска Галера ;)
Аз ги харесевам въпреки забележките на разни колеги....
IMG_2129.jpg


IMG_2160.jpg


P1020643.jpg


dsc05677.jpg


dsc05687.jpg


dsc05688.jpg


dsc05690.jpg


dsc05697.jpg


dsc05700.jpg


dsc05710.jpg


dsc05742.jpg


dsc05771.jpg


grip.jpg


jeden.jpg


shape.jpg
 
A

Anonymous

Гост
Както казват братушките "На вкус и цвет - товариши нет!"
Ще рече, че всеки има свой вкус.
И всеки път, като покажеш нещо от този род, споменаваш, че го правиш въпреки мнението на "някои колеги"...
Предполагам, че визираш мен, защото първия път, като показа такива пушки, си позволих да не ги харесам.

Продължавам да не ги харесвам.
Някак еклектично ми изглеждат.
Дървото с топлото си излъчване, просто ей така лепнато на студено изглеждащата хай-тек рама. И още повече спрямо затилъка на приклада, който за незапознат с материята човек би заприличал на... не знам, може би високотехнологична протеза или изпълнителен механизъм на сложна машина ???
Да не говорим и за голямото струпване на различни цветове и текстури на повърхностите. Особено при Доминатора - три или четири различни оттенъка на черното и гладкост на повърхностите при оксидираните части плюс още два-три "цвята" от различно матираните неоксидирани части... и добавени още цветовете на иначе страхотния ламиниран приклад. Много ми иде.

Шапка свалям на майсторлъка, стоящ зад тези дървени елементи. И ако стояха върху пушка с класическа конструкция, евала.
 

piperov_pipi

Потребител
Има един велик играч на билярд, Джим Рипли /вече не играе/, та неговата щека беше инкрустирана със злато и диаманти и цената и беше към 25 - 30000$= Когато го запитали защо играе с толкова скъпа щека той отговорил: "това ме мотивира и ме кара винаги да показвам най-доброто от себе си и никога да не ме напуска желанието да играя любимата игра". Сигурно и с пушките е така... ???
 

big_dragon

Редовен Потребител
piperov_pipi написа:
Има един велик играч на билярд, Джим Рипли /вече не играе/, та неговата щека беше инкрустирана със злато и диаманти и цената и беше към 25 - 30000$= Когато го запитали защо играе с толкова скъпа щека той отговорил: "това ме мотивира и ме кара винаги да показвам най-доброто от себе си и никога да не ме напуска желанието да играя любимата игра". Сигурно и с пушките е така... ???

Хората мислещи по този начин, така наречените перфекционисти, будят в мене голямо уважение.
 

Loki

Потребител
piperov_pipi написа:
Има един велик играч на билярд, Джим Рипли /вече не играе/, та неговата щека беше инкрустирана със злато и диаманти и цената и беше към 25 - 30000$= Когато го запитали защо играе с толкова скъпа щека той отговорил: "това ме мотивира и ме кара винаги да показвам най-доброто от себе си и никога да не ме напуска желанието да играя любимата игра". Сигурно и с пушките е така... ???

Така трябва да бъде! Не, че ще си украся пушката с диаманти, но ще дам всичко според способностите и възможностите си, да си направя читава пушка по мое виждане и желание :yes:.. вече нищо купешко не ме кефи.. (не че съм и имал..)

Акрабата да се замисли дали не иска ФТ приклад, па може и като испански галеон да го докараме.. (говоря сериозно!)
 

njatanasow

Редовен Потребител
big_dragon написа:
piperov_pipi написа:
Има един велик играч на билярд, Джим Рипли /вече не играе/, та неговата щека беше инкрустирана със злато и диаманти и цената и беше към 25 - 30000$= Когато го запитали защо играе с толкова скъпа щека той отговорил: "това ме мотивира и ме кара винаги да показвам най-доброто от себе си и никога да не ме напуска желанието да играя любимата игра". Сигурно и с пушките е така... ???

Хората мислещи по този начин, така наречените перфекционисти, будят в мене голямо уважение.
Колега ако позволиш да те допълня за Джим Рипли (11 пъти световен шампион на 9 топка).Та "колегата" казва още ,че може да играе и с по евтина щека но за него тя е като добрия костюм и го кара по често да се среща с хората.Между другото щеката му е Миучи и му е подарък от фирмата на която беше рекламно лице :-[ :-[ ; ;)
 
Нагоре