Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

ToHKa

Редовен Потребител
И аз така си помислих,не се вижда друг метод .Утре ще го тествам вече :)
 

ToHKa

Редовен Потребител
Оправих гоо,изчистен,обеззмаслен,обезпаразитен :p
Цилиндъра перфектен,цевта също,спусъка не е лош макар и да иска пипане.Много особенно се стреля с него,иска добър захват и правилно натискане на спусъка инак дебалансираш и замианава на някъде чашката.
Леко цъкнах външната перифериа на маншета с Балистол и след 10 изстрел изчезна дизелацията,пружината влезе в ритъм,щифта на цевната кутия също и стана приятна играчка за тез пари.А и доста бели прави ;)

С така отвратителните механични мерници на 25 метра направих 3 санта групичка от 5 изстрела с Field target trophi, добре оплътняват цевта и го няма това дрънчене от сблъсъка на бутало с цилиндър ,сякаш от празен ход който се чува от JSB-то .:)

При натягане на болтовете на приклада откатната система се блокира,тя не че е кой знае какво но някакси реагира :)
 
Последна промяна:

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Искам да му сложа ГП Вотекс, но се чудя от кой Type да е? И до колко да я напомпам за да се запази скоростта му .Мисля ,че тя е към 185 -190 м/с. с 0.54 жсб.
 
Последна промяна:

buff

Потребител
Точно за пистолета си е тази ГП. Нищо, че в сайта са написали, че е за пушка. SUPERCHARGER и SUPERTACT е модела на вашите пистолети.
 

Nikola

Потребител
Има и вариант с приклад, на който железарията е същата като на пистолета.
 

marrikdin

Потребител
Ми попитах техен служител (тел. 0883/ 31 44 88 и той ми отговори че очакват внос (след 1-2 месеца). Интересно е защо не си коригират сайта, така е мн. подвеждащо.
 

buff

Потребител
Доколкото знам тоя внос се планира още от края на миналата година и уж беше за началото на Март. Аз също го чакам, защото съм се навил за един MOD 25 SUPERTACT
 
Последна промяна:

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Завчера си взех пистолета от работилницата на"Заримекс", като му беше сменена телената пружина с ГП на "Вортекс" също и маншет и уплътнение на цевта полиран отвътре за да не надира маншета сменено и лостчето за зареждане .Днес го замерих с 0.54 и скоростта е 180-185м/с.Толкова си показваше и с телената,но има вариант да се до напомпа ГП.Добра играчка се получи.
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
На лостчето му се бяха изяли ушичките дето движат буталото.Всичко ми излезе към 65 лв.Взех си допълнителен маншет и старите части:лостче,маншет,пружина ,утежнител и задната тапа с водач за пружината.
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Ето какво си направих на принтера:
Удобно и съхранява SAS идеята :)
Стрелям доста по-точно с тази добавка (нещо като приклад) ...
 

Attachments

  • IMG_0435.JPG
    IMG_0435.JPG
    316.7 KB · Прегледи: 242
  • IMG_0436.JPG
    IMG_0436.JPG
    403.7 KB · Прегледи: 222
  • Stock_M25.jpg
    Stock_M25.jpg
    74.6 KB · Прегледи: 222

ichlkv

Потребител
Колега,предлагаш ли ги на широката аудитория? И ако ги предалгаш на каква цена?
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Аз искам да направя един приклад ,който се слага и сваля на пистолета си PP700W.Този приклад може ли да се направи и за моя пистолет?
 
Последна промяна:

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Колега,предлагаш ли ги на широката аудитория? И ако ги предалгаш на каква цена?

Ще струва някъде около 40 лева. Принтерът работи около 16 часа за да направи един приклад.
Имам в момента черен филамент за 3 приклада, но ще поръчам още, ако има интерес.
 
Нагоре