Пролетна национална среща?

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Пролетна среща?
 
Последна промяна от модератор:

5ko

Потребител
Ние в Пловдив който е дошъл на гости винаги с добре дошъл сме го приемали. В така че само уточнете някаква дата.
 

xpresident

Редовен Потребител
Април нямаше ли да има състезание в Пловдив? Не може ли да се съчетае?
 

andi

Редовен Потребител
В предишни обсъждания се наложи практиката понеже вече има достатъчно богат рейтингов календар , националните срещи да останат само във формат среща .
 

оги-пз

Редовен Потребител
5ко аз знам че в Пловдив сте гостоприемни, но ако се прави нещо трябва да има дата, за да дойдат повече хора. Иначе сега като се постопли ще идваме да ви докаждаме по-често.:cheers:
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
30 април се опертава като единствена възможна дата за състезанието. Ако мислите че е ок сте добре дошли всички макар че аз лично незнам къде можем да се съберем за спане толкова хора и мохабет да направим
 

anibis

Редовен Потребител
30 април се опертава като единствена възможна дата за състезанието. Ако мислите че е ок сте добре дошли всички макар че аз лично незнам къде можем да се съберем за спане толкова хора и мохабет да направим
За спане,не се притеснявай хотели из Пловдив бол...Важното е да се видим и да постреляме.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ако искате аз да организирам нещо около Пазарджик.
Но няма да мога да направя нищо със частта за състезание. Евентуално безразборна стрелба по мишенки за кеф.
Имам 1-2 местенца напредвид.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
"Бол" хотелите в Пловдив, едва ли ще са по джоба на всеки. Помислете и за яз."Копринка". Там направо сме се самоорганизирали за нула време, без да притесняваме колеги да се занимават с организации изискващи време. Мястото е чудесно, познават ни, и е на равно разстояние за всички. Цените са народни и има доста легла.
 
Последна промяна:

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Яз.Копринка си е най добрия вариант,както каза Макси чудесно място удобно като разтояние за всички и си ни познават.
Традиция си е за есеннните да са там, но не пречи и пролетните да са там,при положение че обичайните организатори на пролетните срещи-Русенци не могат да я направят.
Само трябва да изберем някои удобни дати и да се провери хотела дали е свободен и да се самоорганизираме.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ами ако наистина домакините от Копринка са заети, нищо не пречи да се самоорганизираме.
1-во Коя събота и неделя трябва да уточним, за да има повече хора
2-ро питаме хотела дали е свободен.
3-то палим и газ на там, че цела зима загорехме.
:cheers:

Пп. Кажете дати които предпочитате и няко да звъни в хотела, ако трябва и аз ще звънна да питам.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Трябва все пак да изчакаме времето да се позатопли и стабилизира.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Аз понеже несъм присъствал на пролетна среща и хич си нямам и потятие коя дата е обичайна.

Пп. Ако нещо се провали за Копринка имах предвид за това място.
42.106478,23.794057

Много е красиво балкан е хотела е голям.
Има работещо заведение в приземния етаж и барбекю отвън
Цените мисля бяха 40лв на стая горедолу.
Има множество поляни за стрелба.
Единственото лошо е че не е в центъра на картата като Копринка и няма да е удобно за всички.
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
Мммммм
Далече а аз вече се размечтах.
Ще се чака:sorry:
Много е готино на национални срещи срещаш се с хора и има много време за мохабет.
 
Нагоре