Пролетна национална среща ХФТ - Русе 29-31.05.2015

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
То както няма няма и после дай по 2 на месец.С най добри чувства го казвам.:bravo::bravo::bravo:
Ще се видим там,където и да е браво на Русенци.:cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
Супер - ако мога да се осободя съм там!
Може да спретнем и 10м пищаци за разнообразие.
 

djboby

Потребител
Браво Дидко надявам се да се получи добре правете снимки , да ме яд после.
 

Карлсон

Потребител
Някакво развитие има ли по Русенската среща, мястото същото ли ще е като преди 2 години... Палатки или хижа ще търсим, верно че има месец до тогава, ама...
 

Propar

Потребител
Някакво развитие има ли по Русенската среща, мястото същото ли ще е като преди 2 години... Палатки или хижа ще търсим, верно че има месец до тогава, ама...
Здравей !
Развитие има / изненада/.
Идеята както всеки път е за палатки/ за това и изтеглихме датите по назад/ , който желае хижа или хотел.
Важното е да се съберем и да си изкараме приятно ;).
 

Карлсон

Потребител
Да разбираме ли че има промяна в датите за срещата или си остават 29-31-и. Да знам, а и не само аз за кога да си измоля почивки от началниците...
 

Propar

Потребител
Да разбираме ли че има промяна в датите за срещата или си остават 29-31-и. Да знам, а и не само аз за кога да си измоля почивки от началниците...
Датите НЕ се променят . Имах в предвид че другите години се правеше последната събота и неделя от април месец.
 

sts1969

Редовен Потребител
Да разбираме ли че има промяна в датите за срещата или си остават 29-31-и. Да знам, а и не само аз за кога да си измоля почивки от началниците...
Аверче, последно палатки или хижа? Аз предпочитам хижата че не съм вече на 20г. но все пак бих се съобразил с твоето мнение и предпочитания :D Едно въпросче към Русенци: Къде в околоността има хижи (хотел), колко време предварително е нужно за резерваций? :)
 

djboby

Потребител
Е хубава работа, това е доста блазнещо с изненадата. Човъркай ме то малко ми трябва.
 

Карлсон

Потребител
Аверче, последно палатки или хижа? Аз предпочитам хижата че не съм вече на 20г. но все пак бих се съобразил с твоето мнение и предпочитания :D Едно въпросче към Русенци: Къде в околоността има хижи (хотел), колко време предварително е нужно за резерваций? :)

Имаше май горе на високото, някъде по околовръсното малко над поляната една хижа, ама как се казваше нека Русенци да кажат... Аз инак нямам проблем и на палатка да бъда, то пак зависи и от другите присъстващи... Ако веселото е на поляната вечерта, да се забием в някоя хижа не идва..
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Хубавата кака в хотел Приста вече ни чака. :rolleyes::rolleyes: Запазил съм целия хотел.:D Ако никой не дойде ще остана сам с каката! :p:p
 

Карлсон

Потребител
Макси, колко човека сте запазили легла, аз и Светльо се чудим на палатка или на хижата да спим и затова... Инак банкета май ще е на поляната както казва Поучъра...
 

Propar

Потребител
Здравейте !
Пролетната нац. среща ще е на голямата поляна- на палатки / където се проведе първата / . Мястото е голямо и ще има място и за далечни разстояния . Ще се постараем максимално да окосим , че тревата ........ . Трасето ще е от 20 до 30 мишени / в зависимост колко мишени ще съберем , че сме се разхвърляли / .
Програмата е на 30.05 2015
12.00 - откриване , записване и провеждане инструкция за безопасност на ХФТ.
14.00 - започване на първи кръг . Изтегляме за малко по късен част старта за да може които ще пътуват в събота да имат време .
Около 18.00 край на първи кръг и започва съществената част на нац. среща :D.
Програма на 31.05. 2015
10.00 - започване на втори кръг.
Около 13.00 край на втори кръг
13.30 - награждаване и закриване .

Ще има два класа :
Клас до 16J
Клас над 16j /не ограничен /
Наградите ще са грамоти .
Такса участие е от 10лв. до 50лв.кой колко то желае да даде . Всичко ще замине за Пловдив в помощ за Тихомир.
Част от Русенската група ще бъдем още от петък на поляната и ще ви очакваме / ще се реди трасето и който реши да помогне , няма да го връщаме ;)/
Който не желае на палатка , х. ПРИСТА
 

Карлсон

Потребител
Пропъре, сложете едни ЖПС координати, да си ги заредим в навигацията и да не се лутаме...
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ето снимчица с координатите и грубо посочен черния път по който се стига до там.
 

Attachments

  • Ruse HFT.jpg
    Ruse HFT.jpg
    130.9 KB · Прегледи: 56
Нагоре