Предложение-покана FT 2x50 3-4/09 или 10-11/09 в Гърция

mamawaits

Потребител
Идеята е да ви поканим за едно двудневно състезание в Гърция. Състезанието ще се проведе на стрелбището на Shooting club Orion до Олимп. http://www.orionshooting.club/en/
https://www.google.com/maps/place/O...9255acd83940aee0!8m2!3d39.938231!4d22.5987992

Собственика на стрелбището ни е дал тези 2 weekendi за да избереме кои от двете ще ни допадне по добре като дата и ни е дал няколко варианта за цялата екскурзия като такса за състезание + храна + спане или такса+ спане или нека го обсъдиме как ще ни бъде наи изгодно.
Темата е отворена нека видим колко желаещи има за да обсъдиме вариантите
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Страхотна идея! Мисля, че 3-4.09 ще е по-удачно като дати.
Ако съм свободен ще дойда със сигурност.
 

Dominus

Редовен Потребител
Аз ще направя всичко възможно да присъствам.
Мисля, че по-ранната дата е по-удачна.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Алекс, напиши и какъв е режима за пушките и оптиките, документи нещо искат ли? И само 16-ките ли са поканени?
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Само да кажа:
05-06.09.2016 г. са почивни дни падат се понеделник и вторник. Съчетано с 03-04.09.2016 г. /събота и неделя/се получават 4 поредни почивни дни. Някой може да планирали дълга семейна почивка за тогава.
Предполагам, че във заглавието на темата е имано предвид 10-11.09.2016 г., а не 09-10.09.2016 г. защото това се пада петък и събота, а не събота е неделя. Нека организаторите да кажат 09-10 или 10-11 ще са датите.
05.09.2016 г. ще се отработва на 10.09.2016 г. и вероятно за мнозина ще е проблем защото трябва да си пускат отпуски.
Трябва да се има предвид, че трябва да се пътува петъка за Гърция и си стават 2 дни отпуска.
Да го обсъдим
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
За септември и аз съм ОК. Мисля 3-4 е по добре защото 6-ти в България е почивен ден (деня на съединението и ще се почива 3-4-5-6)

П.П. Опс - Павлов ме е изпреварил за датите
 

mamawaits

Потребител
@peko Извинявам се че не написах от началото, в състезанието ще се допуснат пушки до 21 J. На състезателите които ще участват ще бъде изпратена покана.
@ Pavka датите са корегирани мерси.

Говорих със собственика и за палатки и спане в стрелбището. Ще ми отговори ако го има като вариант. Идеята ми беше стрелбата да може да се комбинира и със морето, 10-15 минути с кола до плажа от стрелбището за да останат доволни и членовете от семеиствата ако решите да ги вземете с вас. Стаите за спане ще бъдат на селото до морето. Краините цени за пакета които ще избереме ще ми ги даде при информация при брои участници и придружители с тях


Ебенеберемед


аре Симо Олимпа да не е в Конго аааааааа????????? :rambo: :wall:
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Тамън да го откараме 4 дена хем и почивка малко, макар че то от толкова пиене :cheers::rambo:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Някакво развитие? Ще има ли състезание, списък с желаещи/участници, предложения за настаняване?????
Няма време...
 
Последна промяна:

mamawaits

Потребител
Ще го обсъдим през уикенда на състезанието в Липник.
В понеделник ще зная как точно стоят нещата с поканите.
 
Последна промяна от модератор:
Нагоре