Предложение-покана FT 2x50 3-4/09 или 10-11/09 в Гърция

mamawaits

Потребител
Освен това кога сте идвате и за колко дена... да направим нещо за хотела. Дове4ера маи ще имам краини 4ени..
 

mamawaits

Потребител
Izv za angliski no nema kak na rabota sam... taxa za sastezanieto 15 evra s vklio4en 1 qdene v strelbisteto. dosega sme Rumen Gergushki, Radoslav Kyurchev, Pavka Troqn, Pavka ryse, Hristo Petrov i Bozhidar Chudomirov. V momenta tersim evtini stai ili xotel. ste mi trqbva samo da mi kazete koga ste idvate i koga tregvate
 

mamawaits

Потребител
sestezanieto ste bede samo za 1 den taka 4e ako nqkoi resi da doide neka doide v sybota ste spi pri mene v solyn ima mqsto i za trenirovka ako iska i ste patyvame sytrinta za strelbisteto
 

mamawaits

Потребител
da i ste se gyskame ve4erta ako iskas axxaxa ima mqsto za oste 3ma pri mene resavaite mom4eta i petak da mi doidete ne e problem ste xodime i v xalkidiki mozem da strelqme i v dvora mi... nerven sam i napylno se izvinqvam zatova koeto stana.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Ще реша тези дни ни най вероятно ще дойда да те гушкам
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Алекс, не се притеснявай когато нещо не зависи само от теб, неможеш да го промениш колкото и да искаш. Всички сме на ясно, че си положил всички усилия.:cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Алекс, не разбрах какъв е режима за пушките? Лимит за мощност, придружаващи документи, покани? Същото и за оптиките?
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Имах предвид на границата или изобщо за Гърция, не за самото състезание.
Демек ако тръгна с някоя от моите пушки дали ще има проблем?
 
Нагоре