Поставяне на въпроси и дискусии, за които няма определена тема.

emci74

Редовен Потребител
Аз съм ползвал услугите на evtino.co.uk няколко пъти. Гледам нямат лимит за покупките, даже имат услуга те да ти я поръчат.
 

dberov

Редовен Потребител
Аз съм ползвал услугите на evtino.co.uk няколко пъти. Гледам нямат лимит за покупките, даже имат услуга те да ти я поръчат.
Обжадих се на телефона им за връзка, тоя ме държа един час на линия че и ми иска username и password да ми влезе в ebay акаунта и да пишел от мое име и куб още простотии, супер омален някакъв. Питах го да не е нов, каза че от 20 години работи това и продължава да ми иска данните за вход. Затворих му, после четох, скъпо взимат. 160лв за 4 кила китара, ама била извънгабаритна. Чао от там. Не са само те.
 

tst_71

Новодошъл
Здравейте колеги , нов съм в този форум ,но бих искал да задам въпрос кам знаещите.Притежавам този https://www.isd-bg.com/byrzomerec-za-vyzdushno-oryj бързомерец ,та въпросът ми е как да го инсталирам на тази пушка ,благодаря на отзовалите се .https://aleksis-optics.com/new/product/vazdushna-pushka-hatsan-striker-edge-kal-5-5/Vazdushna_pushka_HATSAN_Striker_Edge_Vortex_kal_6.35_mm_10043.jpg1687591588675.png
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Като гледам това е бързомереца - https://www.isd-bg.com/aksesoari-i-...-za-vyzdushno-oryjie-walther-point-sight-ps55
Пише, че е уивър монтаж.
Ще ви трябва нещо такова:
Тук най- евтино го намерих - https://weapon.bg/product/5318/montazh-leapers-airgun-22-to-picatinny-weaver-adapter.html
Като прегледах цените в Алиекспрес е по- добре да си го купите от България. Тука е малко по- скъпо, 5-6 лева, но няма да го чакате. А и може да дойде с непредвидени разходи от Китай. На мен за две пратки ми взеха 5 лева. 2 лева от Еконт за пренасочване на пратка. 3 лева ми искаха в Бг пощи за митническо представителство.
Съсипаха го тоя Алиекспрес нашите родни, мили и европейски боклуци. На никой не му пука за човека, важно е да не се пазарува от Китай. Извинявам се за лирическото отклонение.
 
Последна промяна:

radosten

Потребител
Кой може да тунингова хадсан фактор L в Бургас. Не съм я закупил още, но искам да знам, на кого мога да се доверя.
 

Михаил Михов

Новодошъл
Здравейте,купих си на стари години и аз играчка за детето . Gamo Combo Shadow X 5.5 що годе си настроих пушката но с оптиката немогат да се справя . Кой би могъл да ми погне и да ми я простреля ?
От Габрово съм благодаря предварително ! п.с това е тел.ми номер може и на него че не съм постоянно онлайн 0882335443
 

Attachments

  • 16942428517838140259297866588246.jpg
    16942428517838140259297866588246.jpg
    330.9 KB · Прегледи: 70

Laferrari63

Редовен Потребител
Здравей. След като изпълниш всичко тук, съм сигурен, че ще се справиш.

 

Бай Колю

Редовен Потребител
Т.к. тук е тема за поставяне на въпроси и дискусии, за които няма определена тема искам да задам един въпрос:
На логото на нашия форум има снимка на въздушна пушка - CZ според мен.
Въпросът е - защо монтажите на оптиката са грешно поставени? Според мен цялата оптика е изнесена напред, което прави стрелбата невъзможна от тази нейна позиция. Интересно ми е каква дискусия ще се получи.
1705343019847.jpeg
 
Последна промяна:

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Т.к. тук е тема за поставяне на въпроси и дискусии, за които няма определена тема искам да задам един въпрос:
На логото на нашия форум има снимка на въздушна пушка - CZ според мен.
Въпросът е - защо монтажите на оптиката са грешно поставени? Цялата оптика е изнесена напред, което прави стрелбата невъзможна от тази нейна позиция.
View attachment 113489
Cz 200 и air arms 200 са фабрично така,може да се монтира и назад,но повечето монтират така,пушката е къса и да може да се ползва трябва да се монтира както е на снимките.
 

Attachments

  • 100706066_2629_C69186F3B9B45172.jpg
    100706066_2629_C69186F3B9B45172.jpg
    123.8 KB · Прегледи: 40
  • cz202s02.jpg
    cz202s02.jpg
    99 KB · Прегледи: 40

Бай Колю

Редовен Потребител
Ок. Обаче за да се спази разстоянието око-окуляр позицията на главата не е ли много изнесена напред?
Лаф да става ;)
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Това е супер, Гари. ЧЗ са чудесни оръжия.
Интересно ми беше тази позиция на главата, която при така монтирана оптика е доста напред (буквално на скобата на приклада) доколко е удобна?
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Това е модела CZ 200S Colour,вървеше комплект с оптиката,по-скоро е рекламна снимка от промотирането на модела,която се мултиплицира по магазини,форуми и т.н.

 

gary m

Редовен Потребител
That's great, Gary. FAQs are great weapons.
I was interested in this position of the head, which with the optics mounted like this is quite forward (literally on the butt bracket), how comfortable is it?
It's not comfortable, the cz 200 makes you learn position. then learn again.
most just forget about the front mount option.
it's stupid anyway.
definitely a classic rifle.

Oh fuck, I feel a change coming.

RTI, Daystate, air arms, Diana etc on OLX soon.
 

dani62

Потребител
Това беше първото ми РСР,2007 г.CZ 200S ,варианта с разделените
приклад и полуложе.Моята си беше с нормална ляст.опашка,стигаща
назад до болтовото и оптиката си стои класически върху
цевната кутия.Нямаше такова
захващане напред върху цевта.Уникално точна 16 Дж пушка.Още съжалявам,
че почти я подарих на един местен форумен покупко-продавач.
 

lynx

Редовен Потребител
Няколко пъти съм разглеждал отблизо CZ200 и английския му близнак Air Arms S200.
И всеки път ми се струва, че пушката е била създадена да бъде пистолет, като впоследствие са му вменили да стане пушка. :)
Има си трески за дялане, като пример е "кубчето" на цевта за монтаж на оптиката.
Но като цяло са много леки и интересни пушки, а и собствениците си ги харесват.
 
Нагоре