Полуавтомат Крюгерган

tchit64

Новодошъл
Пускам нова тема на тая пушка, защото те първа ще се дискутира във форума.
Смятам да го копирам на 100% тоя дивайс,цялата железария и да го пусна като кит,и по нашите земи.
БРАВО :bravo::bravo::bravo:
Колега anibis, с нетърпение чакам да обявите крайна цена, хареса ми точно този вариант със сгъваемия приклад и ще съм сред първите които ще закупят този продукт. Има ли кита сериен номер на цевната кутия, това е много важно за мен понеже често съм зад граница и ще искам да я регистрирам. Писах ви и за монтажите които ще правите, ако е възможно при анодирането на железарията по пушката да анодирате в същия цвят и монтажите ще стане приказка. Ще следя темата и очаквам това чудо да се появи на обява за продан!:cheers:

CIMG7455.jpg CIMG7475.jpg
 

anibis

Редовен Потребител
За това се води КИТ и се продава без цев и приклад,имали ги тия работи вече ще се иска от службите и сериен номер,това е за Русия!
Но това е без проблем тука в БГ да е регистрирам,няма да ми първата нито последната,която е без номер.
Може да се сложи сериен номер,пожелание на клиента всичко може...
 

tchit64

Новодошъл
Щом всичко това е възможно, започвам да следя темата в очакване на скорошни развитие.
Прочетох и за монтажите, ако си купя пушката ще можете ли като я анодирате да пуснете и монтажите за да станат в същия цвят.
Благодаря за отговорите и в двете теми.
 

anibis

Редовен Потребител
Аз не анодиирвам,писах ти и в предната тема, има си човек от форума който може да ти ги направи каквито цветове искаш.
Колегата е с ник Dominus той ще ти ги направи,без проблеми.
Тука във Варна има две места където съм анодирвал,едното е в радио завода,анодацията стават перфектна каквото да съм им закарал, но там дерат кожи.
Другото място е на 20-23км от Варна,вземат тънко но не съм доволен.
 
Последна промяна:
Нагоре