Пловдивска група

A

Anonymous

Гост
Здравейте и от мен ( Parabellum1914 съм ама това 1914 ми беше доста дълго)! Поздравления за новия сайт и форум! Радвам се, че вече има ново, по-добро място, където се надявам да си комуникираме сериозни и запалени колеги по нашето общо хоби! Хаирлия да е!
 

cdman

Администратор
mmst написа:
Поздрави и от мен и всички от нашия град.Поздравления за положения труд.Надявам се да се развие по добре от другия.

Премествам това мнение тук от темата за въздушно оръжие :) надявам се mmst не ми се сърди
 

DANNY

Редовен Потребител
Parabellum написа:
Здравейте и от мен ( Parabellum1914 съм ама това 1914 ми беше доста дълго)! Поздравления за новия сайт и форум! Радвам се, че вече има ново, по-добро място, където се надявам да си комуникираме сериозни и запалени колеги по нашето общо хоби! Хаирлия да е!

Привет, истина ли е това което спомена cdman за твоята регистрация е другият форум?
 
A

Anonymous

Гост
akraba1 написа:
Parabellum написа:
Здравейте и от мен ( Parabellum1914 съм ама това 1914 ми беше доста дълго)! Поздравления за новия сайт и форум! Радвам се, че вече има ново, по-добро място, където се надявам да си комуникираме сериозни и запалени колеги по нашето общо хоби! Хаирлия да е!

Привет, истина ли е това което спомена cdman за твоята регистрация е другият форум?
Абсолютната! Нямам достъп от снощи и продължавам да нямам. Е-маила ми е затрит от акаунт а, така че, не мога и да си възстановя паролата. Няма значение. Да се оправят. Аз на никой нищо лошо не мисля, нито съм направил. Те се излагат ако наистина са го направили.
 

mdinkov

Редовен Потребител
здравейте и от мен , поздравления на създатела за това ,че е жертвал време и умения за общото благо .поздрави на всички братя по оръжие ;) дано идеята просъществува .
 

angelmr

Редовен Потребител
Parabellum написа:
Абсолютната! Нямам достъп от снощи и продължавам да нямам. Е-маила ми е затрит от акаунт а, така че, не мога и да си възстановя паролата. Няма значение. Да се оправят. Аз на никой нищо лошо не мисля, нито съм направил. Те се излагат ако наистина са го направили.

Значи точно навреме се появи този форум.
 

Вячеслав

Потребител
Каквода ви кажа ? В последните няколко часа написах няколко мнения в нашия Бивш-любим оръжеен форум и след последното явно имам забрана за достъп. Но добре дошли тук! Тези мишки наистина нестават дори и за обиди !

ПП . Сложили си Лъв за лого. :-\ И мишок не им върши работа льольовци :D
 

angelmr

Редовен Потребител
Някъкви идеи за събота? Най-накрая ми се очертава свободен ден и мисля да го посветя в по-голяма степен на стрелба.
 
A

Anonymous

Гост
angelmr написа:
Някъкви идеи за събота? Най-накрая ми се очертава свободен ден и мисля да го посветя в по-голяма степен на стрелба.
За събота съм пас- нямам капка въздух, оптика също ( чакам си новата обаче ;) ) , болен съм, а и преди обед съм в офиса, че се насетиха нещо шефовете. Но с удоволствие ще намина да се видим, че се изпозабравихме.
 

angelmr

Редовен Потребител
И аз съм зле с въздуха( на 160 бара съм), но за едно излизане ще стигне. Ела да видиш валтера. Само кажи каде да се уговорим че май не съм само аз на който онова място не му харесва. :)
ПС. Какво стана с Б21-цата?
 
A

Anonymous

Гост
Ааааа 21-ви номер е ОК- май се разработи дори. Мога да взема нея ;)
 

mdinkov

Редовен Потребител
ако ще ходите тази събота на стрелби пишете по навреме ,че от другата седмица имам оптика за прострелване а нямам и представа каде е новото място .
 
A

Anonymous

Гост
То такова няма ;) Може би някъде по течението на Марица- там където се видяхме лятото.
 

mdinkov

Редовен Потребител
до събота токава ако свърша работа до обяд ще мина . тихомир беше писал ,че е намерил ново място за това така писах и аз .
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Колеги,
Къде в Пловдив и оклностите може да се направи водна проба на бутилка?
 

mdinkov

Редовен Потребител
ходили му се на някой да постреляме докато не е хванал големия студ .
 
A

Anonymous

Гост
Колеги каде ходите да стрелиате през по4ивните дни за да намина и аз да се запознаем и разменим опит в обштото хоби
 
Нагоре