Пловдивска група

andi

Редовен Потребител
За съжаление в Пловдив тестват каквото се сетите ,само не и бутилки на на въздух.Причината е ,че няма как да ни задължат да сменяме кранове с П-маркировка каквото е изискването за другите газове,и за да си върже човека гащите отказва да ги тества.
2015 е било друго , цитирам каква е ситуацията сега в Пловдив с пробите - изобщо не им се занимава с малки бутилки от частни клиенти и се чудят какви глупости да си изсмучат за да откажат .
 

5ko

Потребител
За новодошлите колеги:Около Пловдивските Оръжейни магазини се върти Измамник прави се на оръжейник и предлага услуги. Много измамени вече са проплакали.

Сладкодумен е .Инстуктор е в по стрелба............ итн.

Представя се Като колега от Форума.
 
Последна промяна:
7

7842

Гост
За новодошлите колеги:Около Пловдивските Оръжейни магазини се върти Измамник прави се на оръжейник и предлага услуги. Много измамени вече са проплакали.

Сладкодумен е .Инстуктор е в по стрелба............ итн.

Представя се Като колега от Форума.
Изтръскайте му бълхите.....;),щом Ви е подръка.
 

DeadShot

Редовен Потребител
Здравейте колеги.Началото на месеца ще се местя да живея в Пловдив.Има ли проблем ако от време на време отскачам и аз с вас на стрелби?За начало ще съм без пушка,че няма къде да си складирам шишето с метан.Ще се радвам да се запознаем пък ако може и някоя класна пушка да пипна..
 

dberov

Редовен Потребител
Махам си поста по молба на собственика на оръжието.
Надявам се повече колеги да са го прочели и разбрали кой е гнилата ябълка.
 
Последна промяна:

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Добре си дошъл колега. Почти винаги събота и неделя има хора след 1 2 часа
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
  • 25313-8ff159c5c07752d4c392930248ff9878.jpg

    Карта.jpg

  • 25314-51a6f1692ca432238f770bfc9363800a.jpg

    Точка на пристигане.png

  • 25453-4c6a6c439a97eb736eb1982d21867d25.jpg

    2-та пътя.jpg
 

DeadShot

Редовен Потребител
Колеги,утре смятам да ви посетя.Към колко часа ходите да стреляте?
 

DeadShot

Редовен Потребител
Колеги,къде в Пловдив мога на напълня бутилка на 300бара въздух?Шишето е немско 2008 производство 4л 300бара работно,450 тест.С дин кран е.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Има ли водна проба? Без такава ще откажат.
 

andi

Редовен Потребител
Взех за мен и за приятел предни торбички за стрелба . Колегата Раев
дето ги прави каза , че има хубава пластмасова гранула и ще ги напълни с нея . Пробвах , на мен не ми хареса с нея и я смених с гранулата която аз си ползвам .
Подарявам тази гранула , която извадих от торбите . Има за 2 големи .
Става си , но аз стрелям постоянно и явно съм станал прекалено претенциозен и усещам разликата .
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Взимам с мен мишени и след час отивам на халето. Който иска да заповяда, ще пуцаме, ще тестваме, ще полафим....
 
Нагоре