Плевенска група

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Брей.... откога чакам някой да напише "Плевенската група" :yahoo:

Живи и здрави пичове :exclaim: :exclaim: :exclaim:
ПОПИШЕТЕ СИ... ПОСЪБЕРЕТЕ СЕ... И ДА ПОЧНЕМ ДА СЕ СРЕЩАМЕ :rambo: :rambo: :rambo: :rambo:

Честита ви група!

Поздрави от групата Ловеч-Троян!
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ейй браво и от мен... :bravo: Аз ще съм ви най-честия гост ако започнете да се занимавате сериозно.. Събери още мераклии и да си ходим на гости едни на други.. Иначе на Ловеч се събираме от време на време, така че ще си добре дошъл при нас да постреляме заедно някой път...
 

maik68

Новодошъл
Благодаря за пожеланията,пичове.Ама как така никой от Плевен не пише?Сигурно пуцат некаде из Кайлъка :rambo:.......или :cheers: ;)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колега, срещнисе с Явор /Гън мен/ от оръжеен магазин Бункера, той се оптиваше да сформира плевенска група преди време.
Успех. :cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Форума е за ентусиасти... Говорил съм с Явор... не разбрах да има такива амбиции?! Ходи човека с приятели... стрелят по шишета и други ;)
Но май не е от "нашите"

Така че... смятам тепърва Плевенската група ще се сформира. И ДАНО!!!

АБЕ МАЙК-и ако те поканим на една наша сбирка !? Кво ще кажеш Аааа?
 

maik68

Новодошъл
shstanchev ,благодаря за поканата,бях командировка в Търново и сега прочетох поста ти.Идеята добра,да видим кога ще се осъществи,че много работа :wall:.Освен като ходя в Ловеч командировка.Прати на лс координати за връзка,ще гледам кога ще се събира вашата група и ще дойда.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Ми като гледам... скоро няма да има големи сбирки :'(. Чак напролет. Иначе самосиндикално за час-два ще излизаме, ама както правехме досега да се събираме по за цял ден... времето няма да позволява. То голяма влага. Оня ден като стрелях в мъглата привечер, хартиените ми мишени се разкривиха и увиснаха ???
 

qtex

Потребител
Май ще чакам да дойде пролетта да дойда да видя малко експерти. Аз съм от Левски и май Вие сте ми най-близката регионална група. :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
qtex написа:
Май ще чакам да дойде пролетта да дойда да видя малко експерти. Аз съм от Левски и май Вие сте ми най-близката регионална група. :cheers:

Пич, Ловеч ти е на 46 километра, Плевен на 50, а Търново на 60 през Павликени... Най си близо до нас, а пък и сме много по-дейни от Плевенчани... Но ако все пак успееш да съживиш и там групата, няма да е лошо.. :cheers:
 

gunman

Потребител
Вече съм в IPSC спорта, но ако някой има желание да пуснем по някоя чашка - няма грижи. Знаете къде да ме намерите ...
Поне два пъти месечно си стрелям на - http://gunman.biz/?p=4149

"Нов стрелкови полигон за пневматика Плевен. Кординати – 43.393130, 24.598930. лозята над мъртвата долина. Условията във фона на клип. Имота е частен.(т.е. да не ви притеснява закона)"
 

Attachments

  • bulet-zone[1].jpg
    bulet-zone[1].jpg
    153.8 KB · Прегледи: 220

delpx

Потребител
IPSC има и за пневматичен пистолет. В софия съм чувал поне за 2 турнира по пневматичен IPSC. Много зарибяващ спорт ,миналата година ходих да гледам тренировките на софииския клуб, за съжаление е доста скъпо удоволствие и 90% от състезателите са служители на МВР и не допускат много хора извън системата.
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Тука има ли някой жив? :) Днеска обиколих повечето магазини ама не можах да вида JSB чашки в какъвто и да е калибър,някой някъде засичал ли ги е по плевенските магазини и по-точно 4.5мм
Или ФТТ 4.5
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Имате един росбулармс дето има Гамо и РВС
И Бункера - там има баракуди и сърбежи - Явор @gunman собсвеника упорито отказваше да зареди, щото нямало клиенти за тях. Може да провериш дали са се променили нещата.

за JSB ще трябва да се поразходиш до Ловеч.
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
за бункера знам от там си купувам баракудки,ама исках да пробвам ЖСБ-то дали ще се хареса на иж-а.Единя приятел редовно ходи до Ловеч,ще му кажа да види у некой магазин :)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
не е "некой" а само един в който ги има тези благинки.
Като идвате от Плевен след колелото до бензиностанция Литекс продължавате по булевард България и някъде на 200м. в дясно.
Спирате и питате къде е оръжейния магазин ако не сте го видели.
:cheers:
 
Нагоре