Плевенска група

apekov

Потребител
Кога ще е следващата сбирка, че тази неделя бях на Хисаря и в Плевен се скъса цял ден да вали.
 

sts1969

Редовен Потребител
Аз като гледам какви оръжия сте изкарали, направо ме е срам да дойда с моя Хатсан дето си го купих. Явно сбирката е само за професионалисти. Направо ме отказахте.
И за какво ти е изобщо пушка... наливат ти, и пиеш!:D:D:D
 

gary m

Редовен Потребител
Аз като гледам какви оръжия сте изкарали, направо ме е срам да дойда с моя Хатсан дето си го купих. Явно сбирката е само за професионалисти. Направо ме отказахте.

Friend, 3 people in that photo do not even own air rifles. Please do not exclude yourself. It was a get together, all were welcome, all abilities, all standards and nationalities. We shot with Gamo upwards. Bench rest and FT. We all had a try at everything. We learn together :). Credit to the organiser.
Not so long ago I was scared to attend any event. I understood nothing. Language and technical. I just wanted to shoot. :rambo:
I even understand a bit of Bulgarian now. ;) But most of all I attend to meet good people and learn about the hobby. Never feel excluded.:cheers:

Apology for the English, my Bulgarian brain is still in anaphalactic shock.:D.

ps. the expensive rifle, never came out of the Dacia.;)
 

apekov

Потребител
Thanks for the advice, I do not worry about the rifle I have or the brand and why I bought it with pleasure and at a reasonable price for me. Hope to see and meet. On the other hand, the language barrier will be somehow understood by our hands, feet, glasses of beer and cheers. The important thing is having fun with our favorite hobby.

Благодаря, за съвета, не се притеснявам за пушката която имам, нито от марката и, защоти си я купих с удоволствие и на приемлива цена за мен. Надявам се да се видим и запознаем. Отнисно езиковата бариера все някакси ще се разберем с ръце, крака, чаши с бира и наздравица. Важното е да се забавляваме с любимото ни хоби. Дбре че има гугъл транслатор.
 

gary m

Редовен Потребител
Thanks for the advice, I do not worry about the rifle I have or the brand and why I bought it with pleasure and at a reasonable price for me. Hope to see and meet. On the other hand, the language barrier will be somehow understood by our hands, feet, glasses of beer and cheers. The important thing is having fun with our favorite hobby.

Благодаря, за съвета, не се притеснявам за пушката която имам, нито от марката и, защоти си я купих с удоволствие и на приемлива цена за мен. Надявам се да се видим и запознаем. Отнисно езиковата бариера все някакси ще се разберем с ръце, крака, чаши с бира и наздравица. Важното е да се забавляваме с любимото ни хоби. Дбре че има гугъл транслатор.

Браво. :cheers:
Ти расбрак.
Now get your finger out of your arse and come shooting. ;).
No excuses, no language barrier, just good shooting.
Заедно.:rambo:
 

apekov

Потребител
Аз не мога да кажа от сега за другата неделя. Ако не съм на работа ще дойда.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Киното в Кнежа. Обади ми се да ти обясня като пристигнеш.
 
Нагоре