Плевенска група

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Юнаците от района имат 1,175 грама и 1,03 в двата субкалибъра - 5,52 и 5,53, та най-добре е да тестваш първо от всичките. Няма да ти откажат съдействие.
 

lamer4o333

Потребител
Не искам да ви разочаровам но го дават да вали и то много в неделя :(
 

Dessita

Потребител
Ще вали след 15.00 ч. , надявам се !:):rambo::rambo::rambo::rambo::rambo:Пък и няма да се удавим....;)
 

stannii

Редовен Потребител
Ще вали след 15.00 ч. , надявам се !:):rambo::rambo::rambo::rambo::rambo:Пък и няма да се удавим....;)

...Жена, спри се малко бре...хората ти казват, че ще вали ти зор да се мокрим:wall:..., а и ако се намокри и повреди EV-ата, отиде състезанието на Бонсови:mad:
 

apekov

Потребител
Ще взема по една кутийка, за да пробвам. От кои магазини пазарувате. Пробвах няколко съчми, които намерих от стара кутийка ама нищо не улучих, капачка на буркан за нишена на 15м. все отгоре биеше. ще обиколя оръжейните да видя какви чашки се продават в Плевен.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Вече пия кафе, времето за сега е идеално
 

lamer4o333

Потребител
Не знам как е при вас но тук вали здраво , взимайте спасителни жилетки ще има "sink" ;)

Гледам че облака се е заформил от Велико Търново до към Луковит и идва насам .
 

stannii

Редовен Потребител
Тук в Орешак от вчера следобед все вали, дори не успях да прострелям EV-ата:wall:
 

Dessita

Потребител
Супер,.... Браво на вас Пу.... Да му се невиди, тук от дъждове, не успяхме да простреляме ЕV-ата . :wall::sorry::'(
 

lamer4o333

Потребител
Другата неделя да повторим мероприятието но в Кнежа ?
Дават времето да е слънчево, имаме много хубаво място където има и сянка да се скрием ако е много топло. Хубаво е когато сме повечко хора !!!
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Другата съм на бонсови, иначе с удоволствие
 

gary m

Редовен Потребител
Djubley, от мен благодариа.:cheers:
ФТ моного опазен хоби. Яабланица, голяам глава били от "фанта".:D Селд Трояан гимнастика, хемороиди.:rolleyes:. Тарнак, Стършел ужилване! Анафолктик схок. :eek: До друг пут птриатели.
Е сега аз ам като " слон мъж" Елепхант ман.
Thanks to all Bulgarian shooters and friends.
 

apekov

Потребител
Ето и една снимка от днес , хубава стрелба стана.
View attachment 71599
Аз като гледам какви оръжия сте изкарали, направо ме е срам да дойда с моя Хатсан дето си го купих. Явно сбирката е само за професионалисти. Направо ме отказахте.
 
Нагоре