Плевенска група

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Айде ще пробвам да се присъединя,без това няма да ходя на София :)
 

apekov

Потребител
Имам желание и аз въпреки, че не се познаваме, но ще трябва да дойда с ловната, че още не съм си намерил моята въздухарка.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Еми добре другата неделя в търнак след 9.00. Ще наредим няколко мишени хартиени и падащи по 1-2 бири и кой каквото го влече . 0899915066 ми е телефона Деян.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Имам желание и аз въпреки, че не се познаваме, но ще трябва да дойда с ловната, че още не съм си намерил моята въздухарка.
Онзи ден свърших паничките . Иначе ако имаш възможност ела, пушки да искаш може пък да намериш твоята.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Зависи от това дали е валяло ще пиша два три дни по рано .
 

stannii

Редовен Потребител
Имам желание и аз въпреки, че не се познаваме, но ще трябва да дойда с ловната, че още не съм си намерил моята въздухарка.

Ако всичко върви по план, ще има свободна пушка, която не е лошо да се изпробва;)
 

apekov

Потребител
Е ако има добре, ако ли пък не мога да паля огън, да правя жар, мръвки да обръщам, да ги поливам с биричка и те така, все хубави работи.
 

apekov

Потребител
Утре отивам до Свищов да гледам една "Кадъна " 125 ТН продавача много я хвали и и цената е в обсега ми. Та може и да се появя с без ловната. Стига да не съм на работа. Някой знае ли как се процедира при покупка. Пушката е регистрирана в КОС, Продавача каза че трябва някакъв договор да спретнем за покупко-продажба и с този договор за покупа да ида в нашата служба КОС да я регистрирам.
 

apekov

Потребител
Ами вече се уговорих с човека, не върви да правя цигански номера, все пак не съм на 15, а и ще видя какво предлага. Другото което е бюджета за тази базикня ми е до 200лв. просто не ми се дават повече пари. Той склони с триста зора на 170.
 

sts1969

Редовен Потребител
"Кадъна " 125 ТН продавача много я хвали и и цената е в обсега ми
Първо даваш една торба пари за нея, после си я прехвърляш в КОС, и след един месец се чудиш в кое дърво да я огънеш. (поне при мен беше в тази последователност) :D:cheers:
 

apekov

Потребител
Ми то ще се разбере след няколко контролни чашки. Пъ и може само кафе да пия в Свищов, скоро не съм годил там.
 

sts1969

Редовен Потребител
Ми то ще се разбере след няколко контролни чашки. Пъ и може само кафе да пия в Свищов, скоро не съм годил там.
На моята и отне 1-2 месеца да изкриви повечето болтове, да сцепи приклада на 3 места, и цевта да се разхлопа (върти на ляво-дясно) в цевната кутия. :wall:
 

apekov

Потребител
Благодаря за съвета, ще проверя, уж била на 30 чашки. Като отида ще проверя. Ако знаете други тайни за тези Хатсани ще са ми от полза.
 
Нагоре